Home Inne trendyUroda Wykorzystaj zimę na walkę z cellulitem

Wykorzystaj zimę na walkę z cellulitem

by trendy

Cellulitu nie pozbędziesz się w jeden dzień. Aby z nim wygrać i latem cieszyć się gładką skórą, musisz cierpliwie i systematycznie z nim walczyć. Zacznij teraz. Twoje wysiłki wspomoże imbir.

Imbir jest niesamowity w walce z cellulitem. Poprawia krążenie, przyspiesza metabolizm i oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga wyszczuplanie, ujędrnia i wygładza skórę. Jednym słowem działa antycellulitowo. Dlatego oprócz systematycznych ćwiczeń, zdrowej diety opartej na dużej ilości świeżych warzyw, w walce z cellulitem zalecany jest imbirowy rytuał YASUMI Jinja.

YASUMI Jinja – imbirowy rytuał wyszczuplająco-antycellulitowy

Rytuał ten, oparty o rozgrzewający imbir, znacząco przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Stymuluje krążenie, oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody, hamuje proces rozkładu włókien kolagenowych, silnie wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę.

Etap pierwszy – szczotkowanie

Polega na szczotkowaniu ciała na sucho, co powoduje pozbycie się martwego naskórka, poprawę mikrokrążenia i dotlenienie skóry. Wspomaga krążenie limfy, a tym samym walkę z cellulitem. Wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn, poprawiając pracę układu immunologicznego. Po szczotkowaniu skóra lepiej wchłania aplikowane kosmetyki. Staje się gładka, jędrna, elastyczna i zyskuje zdrowy koloryt. Plusem jest też to, że po zabiegu wykorzystaną szczotkę klient otrzymuje w prezencie.

Etap drugi – masaż z imbirową maską

Podczas drugiego etapu ekspert wykonuje masaż ciała, aplikując rozgrzewającą maskę na bazie imbiru Heating Ginger Mask. Wykazuje ona silne działanie detoksykujące. Ponadto stymuluje przemianę materii, poprawia krążenie, wygładza i ujędrnia ciało, uelastycznia skórę, zmniejsza cellulit.

Etap trzeci – elektrosauna

Trzeci etap to trzydziestominutowy relaks w elektrosaunie, która ponownie pobudza przemianę materii i krążenie krwi. Ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Wspomaga metabolizm komórkowy, co przyspiesza procesy odchudzania. Etap ten kończy się zmyciem maski i wmasowaniem balsamu antycellulitowego.

Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Najlepiej jednak skorzystać z serii rytuałów, gdyż cellulit to uparty przeciwnik i można go pokonać jedynie wtedy, gdy będziemy cierpliwie i uparcie go zwalczać.

Cena zabiegu YASUMI Jinja – ok. 270 zł

Zobacz także