Home Konkurs Wyniki konkursu Bandi Gold Philosophy

Wyniki konkursu Bandi Gold Philosophy

by trendy

Gold Philosophy to luksusowa, kompleksowa pielęgnacja, opracowana z myślą o cerze zarówno z pierwszymi jak i późniejszymi objawami starzenia. Bogate formuły zawierają głęboko penetrujące, zaawansowane technologicznie peptydy, proteiny, oleje i złoto, które widocznie redukują zmarszczki, odżywiają cerę, rozświetlają i poprawiają kontur twarzy.

Linia przeznaczona dla kobiet oczekujących intensywnej i kompleksowej regeneracji skóry, ceniących skuteczność, nowoczesne składniki aktywne i luksusowe konsystencje.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 5 zestawów Gold Philosophy marki BANDI.

W skład zestawu wchodzą 2 kosmetyki:

  • Peptydowy krem odmładzający do twarzy, szyi i dekoltu
  • Peptydowy krem odmładzający pod oczy

Dowiedz się więcej na temat linii Gold Philosophy

Lista zwycięzców:

Barbara B.
Tessa
Beti
Margol
Marzena J.

Do zwycięzców konkursu zostanie wysłany e-mail potwierdzający wygraną. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą redakcję.

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wymień pozostałe kosmetyki z linii Gold Philosophy. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl w tytule wpisując: Konkurs BANDI.

Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź, zostanie wybranych 5 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma po jednym zestawie konkursowym marki Bandi.

Na odpowiedzi czekamy do 21. lutego 2020 r. włącznie.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem (zgodną z RODO).

Zobacz także