Home Inne trendyStyl życia FOREO dziękuje kobietom za pokolenia mądrości, inspiracji i wsparcia

FOREO dziękuje kobietom za pokolenia mądrości, inspiracji i wsparcia

by trendy

Szwedzka marka daje możliwość bezpłatnego przeznaczenia urządzeń przyszłości  z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet.

Podczas międzynarodowego święta Dnia Kobiet FOREO zadaje pytanie: Czy jeśli mogłabyś uczynić świat piękniejszym miejscem, odważyłabyś się?

Zapewne odpowiedź brzmi tak, dlatego siedmioletnia marka, której misją jest sprawiać, by ludzie czuli się szczęśliwsi i młodsi, daje kobietom na całym świecie taką możliwość.

Vladimir Cuturilo, General Manager East Europe komentuje: “Uczynienie świata piękniejszym rozpoczyna się od zwykłego podziękowania. W FOREO największą inspiracją każdego dnia są historie naszych klientów, a #PayItForwardWithFOREO naprawdę polega na łączeniu kobiet na całym świecie, aby opowiadać swoje historie o szczęściu, radach, inspiracjach i sile.

Akcja #PayItForwardWithFOREO umożliwia kobietom składanie podziękowań za lata mądrości, inspiracji i wsparcia przekazywanego z pokolenia na pokolenie, pomiędzy kobietami, od początku czasu – w celu kształtowania twarzy piękna dzisiaj.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy nominować kobietę, która wywarła niesamowity wpływ na twoje życie, opowiedz nam tę historię, a FOREO zajmie się resztą – obdarowując nominowaną kobietę urządzeniem LUNA mini 2, jako podziękowanie za uczynienie świata piękniejszym miejscem.

Zobacz film, który zaprezentuje więcej informacji o akcji.

FOREO może być siedmioletnią firmą, ale nie tylko te siedem lat uczyniło markę taką, jaka jest dzisiaj. Każdy produkt w swoim portfolio ma swoją historię do opowiedzenia. Z oryginalnej LUNY, zainspirowanej nieudanym rocznicowym prezentem założyciela dla jego żony i ISSA, która zrodziła się z podejrzenia, że ​​jego dzieci nie myją zębów prawidłowo, każdy kawałek technologii FOREO, który dziś trzymasz w rękach jest w wyniku wielu lat wspólnej mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie kobietom na całym świecie.

Akcja trwa do 8 marca 2020 r.

Zobacz także