Home Pielęgnacja Zalety termoterapii w pielęgnacji skóry

Zalety termoterapii w pielęgnacji skóry

by trendy

Stres, zanieczyszczenie środowiska i promieniowanie UV głęboko uszkadzają naszą skórę, działając po cichu i podstępnie i nie można temu zapobiec. Dlatego właśnie warto o siebie zadbać, na chwilę zwolnić tempo i odetchnąć od codzienności! Nie ma nic lepszego niż chwila relaksu, prawdziwego odpoczynku dla ciała i dla ducha. Maski, cenione za wyjątkowe właściwości, kryją w sobie sekret piękna, a ich dobroczynne działanie można obserwować na wielu poziomach:

 • pozwalają na chwilę przerwy, odpoczynku i relaksu
 • pomagają stymulować wszystkie zmysły
 • dostarczają aktywnych składników w skoncentrowanej formie i pielęgnują skórę narażoną na codzienne działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu, nie tylko w wyglądzie skóry, ale również w poprawie ogólnego samopoczucia. Maski to kosmetyczny „must-have”, sposób, aby podarować sobie chwilę relaksu w domowym SPA – wystarczy nałożyć maskę, która zadba o ciebie kompleksowo!

 

Zalety termoterapii w pielęgnacji skóry

Trzy różne produkty z serii MASQUES DE BEAUTÉ, które działają niezależnie i doskonale wzajemnie się uzupełniają, są zamknięte w jednocześnie zaskakującej i skutecznej formule, gdyż różnica temperatur może wpłynąć na osiągnięcie doskonałej, promieniującej zdrowiem skóry. Rozgrzewająca maska detoksykująca  zaledwie w kilka minut intensywnie oczyszcza skórę. Chłodząca maska oczyszczająca oczyszcza i matuje skórę, którą następnie silnie nawilża Orzeźwiająca maska nawilżająca. Chwila prawdziwej rozkoszy dla zmysłów, niepowtarzalne doznania dla skóry i efekty, które są widoczne już po pierwszym użyciu.

Zabieg sos  w 3 krokach

Nie ma lepszego sposobu na rozpieszczanie naszej skóry, a przede wszystkim zapewnienie jej odświeżenia i rewitalizacji, niż kompletny rytuał, który składa się z trzech następujących po sobie kroków.

 1. W pierwszym Rozgrzewająca maska detoksykująca odblokuje pory i oczyści skórę, następnie
 2. Chłodząca maska oczyszczająca zapewni jej odświeżenie, ujędrnienie i ogólną poprawę struktury, a
 3. Orzeźwiająca maska nawilżająca zadba o prawdziwy komfort nawilżenia.

Chłodząca maska oczyszczająca GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE
biała glinka, struktura frozen puretm

Dzięki orzeźwiającemu działaniu chłodzącej maski oczyszczającej zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie. Struktura skóry ulega wzmocnieniu. Biała glinka skutecznie matuje skórę, redukując nadmiar sebum. Na skutek działania chłodzącej maska oczyszczająca efekt regulacji poziomu sebum jest widoczny w godzinę po aplikacji.(1) Świecenie skóry jest znacznie zredukowane do sześciu godzin po aplikacji.(2) Struktura skóry ulega znaczącej poprawie natychmiast po zabiegu.(3) Poza zaskakująco kremową konsystencją i efektem zimna, ta wyjątkowa formuła otula skórę kwiatową, zieloną nutą zapachową.

Świeże, owocowe nuty głowy przechodzą stopniowo w kwiatowe serce pełne aromatu białych kwiatów. Zapach wieńczy zmysłowy aromat bursztynu i piżma.

Kobiety są zadowolone z wyników zabiegu. 90% kobiet dostrzegło, że ich skóra jest bardziej matowa, 96% zauważyło, że skóra stała się bardziej miękka, a 95% stwierdziło, że ich skóra została dogłębnie oczyszczona.(4)

CENA: 140 zł/50 ml

Znana również pod nazwą kaolin, biała glinka jest powszechnie ceniona za właściwości absorpcyjne i oczyszczające. Wprost idealnie nadaje się do zastosowania w tego rodzaju maskach. Wyjątkowa formuła sprawia, że maska nie wysycha i daje poczucie komfortu. Idealnie dobrana formuła pozwala wydobyć wszystkie zalety tego prostego składnika i czyni go wyjątkowym.  Chłodząca maska oczyszczająca zawdzięcza swoje właściwości wyjątkowej strukturze Frozen Pure™, która wywołując na skórze efekt chłodu, pomaga skutecznie ją oczyścić, zwęża pory i delikatnie poprawia strukturę skóry. Dzięki połączeniu tej struktury z glinką dochodzi do wymiany ciepła ze skórą. Z chwilą pierwszego kontaktu ciepło z naskórka jest wydobywane na zewnątrz, a na powierzchni skóry maska tworzy zimną warstwę. Pory ulegają natychmiastowemu ściągnięciu, struktura skóry nabiera sprężystości, a zanieczyszczenia są usuwane przez micele w momencie spłukiwania. Dodatek nawilżającej gliceryny pomaga w uzyskaniu komfortowej i kremowej konsystencji. Sprawia, że ta zaskakująca formuła o właściwościach matujących doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej suchej i delikatnej.

 

JAK STOSOWAĆ?

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na całą twarz lub tylko na strefę T, która najczęściej się przetłuszcza. Pozostawić na trzy do pięciu minut, a następnie spłukać.

 

(1) Pomiar efektu redukcji sebum w grupie 23 kobiet w wieku od 20 do 44 lat.
(2) Badanie skuteczności, analiza fotograficzna świecenia skóry w grupie 21 kobiet w wieku od 22 do 50 lat.
(3) Ocena kliniczna pod kontrolą dermatologiczną w grupie 30 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.
(4) Test konsumencki w grupie 117 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

 

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA SKÓRY  NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Natychmiastowy efekt

Zaletą masek jest ich wyjątkowa skuteczność w krótkim czasie. Kiedy liczy się każda minuta, użyj jednej z masek, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty:

 • Rozgrzewająca maska detoksykująca do intensywnego oczyszczania porów przywróci cerze świeży, czysty wygląd.
 • Chłodząca maska oczyszczająca zwęzi pory, zmatowi skórę i poprawi jej strukturę. Pory zwężą się w widoczny sposób, a cera stanie się wygładzona.
 • Orzeźwiająca maska nawilżająca przywróci skórze elastyczność i pozostawi ją aksamitną w dotyku. Cera stanie się świeża i promienna.

ZGODNOŚĆ ZE SZTUKĄ FARMACEUTYCZNĄ

 • Wyrafinowane i subtelne formuły powstają dzięki kreatywności ich twórców.
 • W pielęgnacji tworzenie nowych formuł wymaga przede wszystkim dbałości o bezpieczeństwo skóry.
 • Galénic nigdy nie wprowadza nowości bez cierpliwych testów i długich badań. Dowodzi słuszności swoich tez opartych na intuicji, dbając o potwierdzenie skuteczności i tolerancji swoich produktów.

Zobacz także