Home Pielęgnacja Zamiast ukrywać, lepiej skutecznie się pozbywać

Zamiast ukrywać, lepiej skutecznie się pozbywać

by trendy

Na początku roku przedstawiłyśmy Wam nowości z linii sebio. – matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę-peeling gommage z czystym srebrem oraz musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

dermoskometyki tołpa dermo face, sebio. opierają się na dwóch podstawowych składnikach aktywnych, które zostały tak dobrane, aby skutecznie oczyszczać skórę i przyspieszyć eliminację problematycznych niedoskonałości. Normalizują wydzielanie sebum, zmniejszają wielkość porów i zapobiegają ich zatykaniu. Zmniejszają ilość zaskórników, grudek i krostek, wygładzają powierzchnię skóry. Nawilżają, matują i łagodzą zaczerwienienia. Skóra odzyskuje świeżość i zdrowy wygląd.

skuteczność udowodniona.

Chcecie poznać dowody na skuteczność kosmetyków sebio.? Oto one. Przed Wami dziewczyny, które podjęły nasze wyzwanie i przez kilka miesięcy pielęgnowały swoją skórę kosmetykami dermo face sebio. Do projektu ambasadorskiego zaprosiłyśmy dziesięć dziewczyn z problemami skórnymi o różnym nasileniu. Przez trzy miesiące testowały nasze dermokosmetyki pod okiem specjalisty i na bieżąco relacjonowały postępy w swojej pielęgnacji. Zwieńczeniem całości była wspólna sesja zdjęciowa z Panią Ekscelencją.

Poznajcie bliżej te wyjątkowe dziewczyny. One naprawdę chcą podzielić się z Wami swoimi wrażeniami.

Aleksandra, 21 lat

„Przed rozpoczęciem planu pielęgnacyjnego od tołpy moja skóra była w złym stanie. Bardzo się przetłuszczała, ale były też suche skórki, pryszcze i dużo blizn i przebarwień. Teraz jest dobrze nawilżona, nie pojawiają się suche miejsca i nie przetłuszcza się tak bardzo. To wszystko zasługa dobrego nawilżenia! Zmiany trądzikowe pojawiają się rzadziej lub wcale. Przebarwienia zdecydowanie się rozjaśniły lub zniknęły w całości, a blizny spłyciły się, na co nawet nie liczyłam! Największy wpływ na polepszenie się stanu mojej skóry miała dobrze dobrana do mnie i moich potrzeb, świadoma
i konsekwentna pielęgnacja.”

 

Natalia, 27 lat

„Mam skórę mieszaną z tendencją do pękających naczynek. Co jakiś czas powracają do mnie irytujące niedoskonałości, cera niemiłosiernie się błyszczy, zwłaszcza w strefie T, a pory nie dość, że są otwarte to jeszcze bardzo widoczne. (…) Przypadł mi do gustu klasyk od tołpa, czyli peeling 3 enzymy. Moim zdaniem powinna mieć go każda z nas, która boryka się z irytującymi problemami cery i błyszczeniem.”

Nad całością czuwała Pani Ekscelencja.

Pani Ekscelencja należy do grona najlepszych polskich influencerek. Współpracuje z marką tołpa od 2019, to już kolejna kampania, przy której działamy wspólnie.

Jak sama mówi o ambasadorkach:
„Jestem dumna, że mogłam obserwować, jak dziewczyny dzień po dniu odzyskują pewność siebie. Jesteście najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o swoją skórę.”

Jeśli chcecie poznać pozostałe ambasadorki skuteczności oraz wybrać plan pielęgnacji dopasowany do Waszej skóry – zajrzyjcie na www.sebio.tolpa.pl

Niedoskonałości? od lat wyznajemy zasadę, że zamiast je ukrywać lepiej się ich pozbywać. Skutecznie.

Zobacz także