Home Pielęgnacja Zapomnij o cellulicie – już jest przełomowa dwuetapowa kuracja Dermash!

Zapomnij o cellulicie – już jest przełomowa dwuetapowa kuracja Dermash!

by trendy

Zmiany cellulitowe, potocznie zwane ,,skórką pomarańczową”, pojawiają się na skórze kobiet w różnym wieku, również u nastolatek. Cellulit jest bardzo powszechnym problemem dotykającym ponad 90% kobiet na całym świecie w mniejszym lub większym stopniu. Mitem jest, że problem cellulitu dotyczy wyłącznie kobiet otyłych. W rzeczywistości mogą się z nim zmagać nawet bardzo szczupłe panie, a także osoby, które szybko przybrały lub straciły na wadze. Oczywiście na cellulit mogą cierpieć również mężczyźni.

Rozróżniamy dwa typy cellulitu: wodny (twardy) i miękki (tłuszczowy lub zwany również lipidowy). Cellulit wodny może dotknąć nawet szczupłe osoby, ponieważ jego przyczyną jest zatrzymanie wody w tkankach. Jest to wynik złego krążenia krwi i limfy. Woda i tłuszcz zbierają się pod skórą i tworzą nierówności. Natomiast cellulit tłuszczowy jest związany ze zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej, która nierównomiernie rozkłada się pod skórą i zaczyna tworzyć widoczne i wyczuwalne pod palcami grudki.

Jak walczyć z cellulitem?

Przełomem w walce z cellulitem okazała się kuracja Dermash Cosmetics. To dwa synergicznie działające produkty, które zostały stworzone z myślą o skórze wymagającej ujędrnienia i wygładzenia. Anticellulite Body Cream oraz Anticellulite Serum skutecznie zmniejszają grubość tkanki tłuszczowej, poprawiając elastyczność i jędrność skóry, stymulując mikrokrążenie i pobudzając mechanizm spalania tkanki tłuszczowej.

Anticellulite Body Cream Dermash skuteczne działanie zawdzięcza synergii 3 substancji aktywnych (kofeiny, l-karnityny i deoksycholanu sodu), które aktywnie redukują podskórną tkankę tłuszczową odpowiedzialną za powstawanie cellulitu równocześnie poprawiając sprężystość i jędrność skóry w miejscu aplikacji.

Składniki aktywne i ich działanie:

  • L-karnityna przyspiesza metabolizm energetyczny kwasów tłuszczowych oraz działa detoksykacyjnie na komórki skóry.
  • Deoksycholan sodu efektywnie upłynnia błony komórek tłuszczowych tzw. adipocytów, pozwalając na uwolnienie zbędnych produktów przemiany materii (lipolizy).
  • Kofeinastymuluje mikrokrążenie, przez co wzmacnia działanie pozostałych składników aktywnych. Dodatkowo przyspiesza lipolizę prowadząc do podniesienia we krwi poziomu glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
  • Oliwa z oliwek regeneruje, wzmacnia skórę.
  • Masło Sheastanowi źródło witamin A i E, odżywia i nawilża skórę.

 

Jak stosować Anticellulite Body Cream? Wystarczy wmasować krem rano i wieczorem na miejsca objęte cellulitem. Ważne, by krem stosować regularnie.

Anticellulite Body Cream – cena 99 zł /90 ml

 

Anticellulite Serum Dermash

Uzupełnieniem kuracji antycellulitowej jest Anticellulite Serum tu również mamy te same aktywne składniki w składzie (kofeina, l-karnityna i deoksycholan sodu), by aktywnie walczyć z cellulitem. Serum, w przeciwieństwie do kremu, charakteryzuje się silniejszym działaniem, jego formuła jest lekka w formie wodnistego żelu, bezzapachowa i idealna dla wszystkich typów skóry. Substancje aktywne w Anticellulite Serum zostały tak dobrane, aby jak najskuteczniej redukować tkankę tłuszczową, równocześnie poprawiając sprężystość i jędrność skóry w miejscu aplikacji.

Jak stosować Anticellulite Serum?

Tak jak w przypadku kremu, serum należy wmasować rano i wieczorem na miejsca objęte cellulitem bezpośrednio po oczyszczeniu skóry. Następnie możemy zastosować Anticellulite Body Cream. Przed każdym użyciem serum, producent zaleca, by wstrząsnąć butelką w celu dokładnego wymieszania składników. Lekka, szybko wchłaniająca się, bezzapachowa formuła jest idealna dla wszystkich typów skóry.

Przewagą marki Dermash Cosmetics nad innymi konkurencyjnymi produktami antycellulitowymi są Liposomy, które zwiększają zdolność przenikania przez naskórek oraz zwiększają biodostępność substancji czynnej w organizmie. Unikalny nośnik liposomowy dostarcza substancję czynną (L-karnityne, Deoksycholan sodu oraz Kofeinę) bezpośrednio do komórek ludzkiego organizmu.

Anticellulite Serumcena 119 zł /30 ml

Więcej po produkcie: https://dermash.pl/produkt/ujedrnienie-i-nawilzenie/

Zobacz także