Home Pielęgnacja Żele antybakteryjne od Nivelazione

Żele antybakteryjne od Nivelazione

by trendy

Żele antybakteryjne o 60% zawartości alkoholu to nowość w ofercie marki Nivelazone. Takie stężenie rekomendowane w preparatach o działaniu antybakteryjnym zapewnia ich skuteczność. Dzięki temu higieniczną czystość bez użycia wody możemy mieć zawsze pod ręką! Żele antybakteryjne sprawdzą się świetnie w okresie wzmożonej zachorowalności oraz wszędzie tam, gdzie jesteś narażony na kontakt z bakteriami, a nie masz dostępu do wody. Produkt stworzono w dwóch wariantach – dla dorosłych oraz dzieci. Wersja KIDS może być używana przez dzieci powyżej 3 roku życia.

 

NIVELAZIONE ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK SENSITIVE

Nie tylko skutecznie zabija większość bakterii, ale jednocześnie nie wysusza skóry rąk. Wysoka zawartość zastosowanego w nim alkoholu (60%!) sprawia, że błyskawicznie wysycha pozostawiając ręce przyjemnie odświeżone. Łatwo rozprowadza się nawet w trudno dostępnych miejscach: miedzy palcami i przy paznokciach. Zwarty w składzie żelu ekstrakt z bawełny i gliceryna, znana ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, pomagają utrzymać skórę miękką i nawilżoną

 

ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK KIDS

Delikatny antybakteryjny żel dedykowany dzieciom usuwa bakterie z powierzchni skóry, gdy nie ma możliwości umycia rąk. Dodatkowo nawilża, pielęgnuje skórę dłoni, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania przy zachowaniu 60% zawartości alkoholu. Poręczne opakowanie ułatwia korzystanie z produktu, który dzięki dużej pojemości (100 ml) wystarczy na długo. Warto mieć go zawsze przy sobie, szczególnie w okresach największych zachorowań. Przyda się zarówno w szkole, podróży, czy też na spacerze.

Nivelazione sugerowana cena żelu Sensitive: 17,50 zł /100 ml
Nivelazione sugerowana cena żelu KIDS:  17,50 zł /100 ml

Zobacz także