Home Inne trendyKuchnia „Złoty Laur Konsumenta 2023” dla Helio – polskiego producenta bakalii

„Złoty Laur Konsumenta 2023” dla Helio – polskiego producenta bakalii

by trendy

Polski producent bakalii – firma HELIO została nagrodzona prestiżową nagrodą „Złotym Laurem Konsumenta 2023” aż w dwóch kategoriach: dodatki do wypieków oraz bakalie. To już kolejny raz, kiedy polscy konsumenci potwierdzili, że darzą produkty HELIO największym zaufaniem!

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju, który ma znaczący wpływ na decyzje zakupowe Polaków. Już od 2004 roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Udział firmy w konkursie nie podlega opłacie, dzięki czemu jego wyniki są niezależne i obiektywne.

Badania pokazują, że aż 26 proc. Polaków zwracających uwagę na znaki promocyjne, wskazało Laur Konsumenta/Laur Klienta jako najbardziej przekonujące do zakupu godło promocyjne w Polsce. Dla Klientów godło jest doskonałym wyznacznikiem podejmowania decyzji zakupowych: wybierając produkt odznaczony Laurem Konsumenta/Laurem Klienta, wybierają ten, który polecają inni Klienci i któremu sami najbardziej ufają [1]

Firma HELIO już od pierwszych edycji konkursu sięga po najwyższe Laury, za co otrzymała m.in. specjalny tytuł Lidera Dekady Konkursu 2004-2014, a także Lidera XV-lecia Konkursu. Nieprzerwanie od 2008 roku, marka HELIO doceniana jest najwyższym, złotym godłem przez polskich konsumentów, którzy także i w tym roku, wskazali bakalie i dodatki do wypieków HELIO jako bezkonkurencyjne, przyznając im dwa Złote Laury 2023!

Dziękujemy!

Zobacz także