Home Pielęgnacja ARBONNE RE ADVANCED® for men węglowe mydło

ARBONNE RE ADVANCED® for men węglowe mydło

by trendy

Niezależnie od tego, jakie podejście do pielęgnacji swojego ciała reprezentuje mężczyzna, najnowsze zaproponowane przez markę ARBONNE węglowe mydło RE ADVANCED® będzie niezawodne w codziennej pielęgnacji jego ciało. Męska skóra, tak jak i kobieca potrzebuje odpowiednich składników dla prawidłowego funkcjonowania i zdrowego wyglądu. Na szczęście, świadomość na ten temat wzrasta z dnia na dzień!

Mydła można stosować codziennie w dowolnej porze dnia, a przy tym są niezwykle łatwe do stosowania. Wystarczy użyć je pod prysznicem, spieniając mydło za pomocą gąbki lub myjki, a następnie nałożyć na skórę i dokładnie spłukać.

Ta wyjątkowa formuła mydła to połączenie:

  • pochodzącego z bambusa, sproszkowanego węgla aktywowanego, który sprzyja oczyszczaniu porów i usuwaniu zanieczyszczeń. Znany jest od wieków ze swych szczególnych oczyszczających właściwości
  • soku z liści aloesu, pomagającego nawilżyć, ukoić i łagodzić skórę. Roślina ta posiada w swych liściach nawet 99% wody i zawiera ponad 200 różnych składników odżywczych – mineralnych, aminokwasów, witamin, enzymów, polisacharydów i kwasów tłuszczowych
  • hematyt, otrzymywany w naturalny sposób z minerału, który zawiera żelazo, oraz malachit. Jest to wyciąg zawierający miedź i posiadający właściwości przeciwutleniające, które skutecznie wspomagają działanie nawilżające formuły. Jednocześnie chronią skórę przed wysuszeniem spowodowanym czynnikami środowiska.

Wszystkie te składniki, zawarte w jednym produkcie przynoszą widoczne rezultaty.
Dodatkowo, formuła mydła charakteryzuje się orzeźwiającym zapachem pikantnej kurkumy i bergamotki, wpływając pozytywnie na wrażenia sensoryczne.

Warto dodać, że mydło RE ADVANCED® to produkt wegański.

Pojemność: 142 g
Cena: 79 zł

Zobacz także