Home Pielęgnacja Balsamy do ust tołpa urban garden

Balsamy do ust tołpa urban garden

by trendy

Absolutna nowość – balsamy do ust tołpa urban garden, które regenerują, nawilżają i ujędrniają usta, a do tego kuszą owocowymi aromatami: mango, granatu i arbuza. Balsamy zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej z avocado, olej macadamia, masło shea i masło kokum. Dzięki poręcznej tubce zapewniają precyzyjną i higieniczną aplikację. Są bezpieczne dla wrażliwych ust.

Usta wysychają szybciej niż reszta ciała, ponieważ naskórek pokrywający wargi jest bardzo cienki. Również z tego powodu usta bardzo szybko się odwadniają, marszczą i uszkadzają. Naturalne, intensywnie regenerujące balsamy, pomogą Wam w codziennej pielęgnacji.

tołpa urban garden, nawilżający balsam do ust
smak arbuza – nawilżenie i atrakcyjny wygląd

balsam nawilża i delikatnie natłuszcza, dzięki czemu usta są wypięlęgnowane i nabierają atrakcyjnego i ponętnego wyglądu. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu i pierzchnięciu, eliminuje szorstkość
i nierówności.

 

tołpa urban garden, regenerujący balsam do ust
smak mango – kojenie i ochrona przed pękaniem

balsam regeneruje i odżywia usta, eliminuje spierzchnięcie. Chroni przed pękaniem i przyspiesza odnowę suchej skóry ust, nawilża i natłuszcza. Zapobiega wysuszeniu, eliminuje szorstkość oraz nierówności. Przynosi ukojenie i łagodzi podrażnienia, a usta stają się miękkie i sprężyste.

 

tołpa urban garden, ujędrniający balsam do ust
smak granatu – ujędrnienie i poprawa kondycji

balsam ujędrnia i poprawia elastyczność skóry ust. Nawilża i odżywia usta oraz poprawia ich kondycję. Przywraca witalność i atrakcyjny wygląd dzięki naturalnemu różowemu kolorowi. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu.

Zobacz także