Home Inne trendyStyl życia DZIEŃ DZIECKA – przy stole w pięknej oprawie!

DZIEŃ DZIECKA – przy stole w pięknej oprawie!

by trendy

Nadchodzi dzień, w którym staramy się przygotować dla dzieci jak najwięcej niespodzianek by sprawić im radość i dostarczyć niezapomnianych wspomnień. Organizacja przyjęcia to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka! Spotkanie z przyjaciółmi, kolorowe smakołyki, liczne gry i zabawy, a także drobne podarunki dla małych gości i naszych dzieci będą na pewno wyjątkowym przeżyciem. Marka Fyrklövern inspiruje do przygotowania przepięknych dekoracji stołu, gdzie znajdą się liczne patery, filiżanki i talerzyki deserowe, które dodadzą spotkaniu eleganckiej formy.

Porcelana LACE zdobiona wypukłą koronką w odcieniach szarości to doskonały wybór na dziecięce przyjęcia. Ręcznie malowany, platynowy rant stanowi luksusowe wykończenie. Doskonale prezentuje się w aranżacji ogrodowej
wśród kolorowych smakołyków, które dzieci podjadają w przerwie między zabawą.

 

Serwis NORDIC BIRDS zdobiony motywem 12 gatunków ptaków, zamieszkujących Polskę i Europę stanowi świetny pomysł na uroczystości zorganizowane dla dzieci podczas, których zainteresujemy najmłodszych przyrodą! Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka. Miłej zabawy!

LISE to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Kolorowe owoce, bita śmietana, lody i chrupiące wafelki podane na przepięknej porcelanie z dekorem niebieskich kwiatów zachwycą
wszystkie dzieci!

Serwis VICTORIA z subtelnym dekorem wijącym się niczym wstęga to doskonała propozycja na przyjęcie dla dzieci!
Zastawa stołowa VICTORIA została zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej następczyni tronu. To dobra okazja do opowieści o księżniczkach i rodzinie królewskiej! Porcelana zdobiona 18-karatowym złotem sprawi, że goście poczują się niezwykle luksusowo!

Szczere uśmiechy, mnóstwo słodkości i elegancka oprawa stołu! W tak cudownej atmosferze, Dzień Dziecka upłynie cudownie! Do każdego przyjęcia dziecięcego polecamy niezwykle subtelną porcelanę z serii POLSKA 100. Zdobienia wykonane z 18-karatowego złota i platyny, nadają serwisowi luksusowego charakteru.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl

——–
Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i
tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Zobacz także