Home Inne trendyZdrowie Dzień Matki – jak go uczcić

Dzień Matki – jak go uczcić

by trendy

26 maja – Dzień Matki – to okazja, by pokazać mamie, że o niej pamiętasz, kochasz ją i jest ci bardzo bliska. W ten dzień możesz zabrać ją do teatru, ugotować dla niej obiad lub podarować coś miłego.

Najczęściej dajemy mamom kwiaty, książki, ale też lubimy kupować im kosmetyki. Jak się okazuje nasze mamy nie są wymagające. Nie marzą o wydumanych prezentach za grube pieniądze. Ogromną przyjemność sprawiają im drobiazgi. Dla mam najważniejsze jest, że o nich pamiętamy. A to, czy dostaną perfumy, krem czy szminkę, nie ma dla nich już większego znaczenia. Skromny drobiazg jest dla nich czymś o wiele większym niż na to wygląda. Świadczy o naszej miłości i wdzięczności, z okazywaniem których na co dzień mamy kłopot ze względu na brak czasu.

Dlatego, jeśli nie masz wyjątkowego pomysłu, by pokazać mamie, jak bardzo ją kochasz, nie przejmuj się. Ładnie zapakowany drobiazg będzie dla niej bardzo cenny, a jeśli do tego dodasz czuły uścisk i ciepłe słowa, 26 maja będzie dla niej najmilszym dniem w roku.

Oto kilka drobiazgów, które umilą Dzień Matki

1/ Woda perfumowana NOU Jasmin – 69 zł/50 ml
2/ Stymulujące serum do brwi marki INVEO – 60 zł/3,5 ml
3/ Słodki peeling do ust z żurawinowymi drobinkami od Laura Conti – 15 zł
4/ Peeling-maska z korundem mikrokrystalicznym L’biotica Eclat Aktywne Oczyszczanie – 16 zł/50 ml
5/ Suplementy diety L’biotica Loveliness kwasy omega 3, olej rybi, olej lniany – 17 zł/30 kapsułek
6/ Linia przeciwzmarszczkowa Odnowa Argan+ Floslek Laboratorium

Zobacz także