Home Zestawy FOREO ZESTAWY ŚWIĄTECZNE PERFECT PICTURE

FOREO ZESTAWY ŚWIĄTECZNE PERFECT PICTURE

by trendy

Zestawy Świąteczne FOREO dedykowane są wszystkim tym, którzy stawiają na profesjonalne oczyszczanie twarzy po aktywności fizycznej, ale również dla młodych ludzi, których pasjonuje szwedzki design, a także stawiają na efektywne skin-care. Perfect picture to odpowiedź na dzisiejszą potrzebę generacji Z – dzięki doskonałemu zestawowi pielęgnacyjnemu od FOREO, który jest wyposażony w bestsellery marki – Twoja skóra już nigdy nie będzie potrzebować filtrów do zdjęć, a jej kondycja będzie nienaganna.

 

Perfect Picture LUNA fofo + delikatna pianka oczyszczająca
W skład jednego z trzech zestawów świątecznych Perfect Picture – wchodzi soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy LUNA fofo oraz delikatna pianka oczyszczająca. LUNA fofo to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do spersonalizowanego oczyszczania twarzy, która analizuje cerę, aby za każdym razem dostosować swoje działanie do aktualnych potrzeb skóry. Co więcej, FOREO dodaje jeszcze jeden prezent do zestawu świątecznego – bidon, który idealnie sprawdzi się na treningu! Jest to ukryty przekaz marki – nawadniasz organizm, zatem pamiętaj, aby zrobić to samo ze skórą.
CENA: 399 zł
DOSTĘPNOŚĆ: jedynie w Sephora (stacjonarnie i online)

 

Picture Perfect Luna Mini 2 + UFO
Picture Perfect to zestawienie idealne dla perfekcjonistki. Myślisz o dogłębnym oczyszczeniu skóry dzięki szczoteczce LUNA mini 2? Chcesz jeszcze więcej? Świetnie! Do zestawu dołączone jest również UFO, ekskluzywna formuła koreańskich maseczek, która oferuje kompleksową kurację twarzy trwającą zaledwie 90 sekund. Do zestawu dołączone są dwie głęboko rewitalizujące maseczki – na dzień I na noc wzbogacone o formułę oliwy
z oliwek i żeń‑szenia oraz z dodatkiem czerwonych alg i kwasu hialuronowego, czyli z tym, czego potrzebuje Twoja skóra, aby w jak najlepszy sposób rozpocząć i zakończyć dzień.
CENA: 1199 zł
DOSTĘPNOŚĆ: Sephora (stacjonarnie i online, Mintishop, Douglas (online)

 

Picture Perfect Luna 3 + SERUM SERUM SERUM
Kolejnym asem FOREO jest zestaw Picture Perfect, który składa się z bestselleru LUNA 3 oraz Serum Serum Serum, czyli mikrokapsułek młodości. Serum dostarcza skórze odżywienia tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje, a bogata w przeciwutleniacze formuła zwalcza wolne rodniki. LUNA 3 to pierwszy w historii dogłębny masaż oczyszczający i ujędrniający w jednym inteligentnym urządzeniu. Nic dziwnego, że 2 tygodnie przed oficjalną premierą było 75 000 tysięcy zamówień i to w niespełna 48 godzin! Picture Perfect z LUNA 3 i Serum Serum Serum to idealny pomysł na prezent dla kobiety, która dokładnie wie, czego oczekuje od swojej codziennej pielęgnacji, docenia przełom technologii, a także lubi oddać się chwili przyjemności podczas masażu twarzy.
CENA: 849 zł
DOSTĘPNOŚĆ: Sephora (stacjonarnie i online, Mintishop, Douglas (online)

Zobacz także