Home Pielęgnacja PROFESJONALNE ODMŁADZANIE

PROFESJONALNE ODMŁADZANIE

by trendy

Każda z nas obawia się pierwszej zmarszczki zauważonej na twarzy. Oznaki starzenia się widoczne są najczęściej w okolicach oczu, ust na czole. Jesteśmy w stanie znieść wiele zabiegów medycyny estetycznej, aby skóra naszej twarzy wyglądała idealnie. Często jednak wystarczą kosmetyki, które w profesjonalny sposób rozprawią się z widocznymi zmarszczkami. W walce ze starzeniem się skóry liczy się każdy dzień i każda noc. Naukowcy z Działu Badań La Prairie zidentyfikowali 3 rodzaje oznak starzenia. Poczynając od zmarszczek mimicznych, poprzez linie i zmarszczki tworzące się na skutek oddziaływania promieniowania UV oraz głębokie zmarszczki i bruzdy, powstające z wiekiem, a związane z oddziaływaniem grawitacji.

Obecnie medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów, w zależności od rodzaju zmarszczek. Line Interception Power Duo to pierwszy produkt pielęgnacyjny, łączący w sobie funkcje wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu redukcję widocznych oznak starzenia.

LA PRAIRIE LINE INTERCEPTION POWER DUO

Krem na dzień redukuje aktywność tworzenia się zmarszczek mimicznych i chroni skórę przed fotostarzeniem. Zaczyna działać na wcześniejszym etapie: wykorzystując ukierunkowany system dostarczania składników aktywnych, ogranicza reakcję mięśni, tłumiąc nie tylko skurcz, ale sygnał, który go wyzwala. Dzięki temu zmarszczki nie mają możliwości powstać i utrwalać się, skóra pozostaje nieskazitelnie gładka, a twarz wciąż może wyrażać emocje.

Krem na noc wypełnia linie pionowe będące wynikiem procesów starzenia i działania grawitacji na skórę twarzy. Formuła zawiera peptyd stymulujący proces restrukturyzacji skóry, który wspiera naturalny proces odnowy macierzy zewnątrzkomórkowej skóry dla wypełnienia głębszych linii i zmarszczek. Dodatkowo krem na noc został wzbogacony w ekstrakt z czerwonych, ekologicznie uprawianych winogron, dzięki czemu zwiększa aktywność proteasomów, stymulujących eliminację uszkodzonych białek, aby przygotować skórę do optymalnej odnowy.
Cena/Pojemność: 1488 zł/50 ml

ANTI-AGING RAPID RESPONSE BOOSTER

To wyjątkowe serum łączy w sobie intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, restrukturyzujące i wygładzające, gwarantując spektakularną redukcję nawet głębokich zmarszczek i zauważalną poprawę jakości skóry. Efekty widoczne już po upływie dwóch tygodni. Każda kropla tego preparatu wykorzystuje zaawansowaną technologię i rewolucyjny system precyzyjnego dostarczenia składników aktywnych, które przebudowując skórę pomagają odzyskać jej młody wygląd. Kombinacja Ekskluzywnego Kompleksu Komórkowego (kombinacja składników odżywczych, nawilżających i pobudzających skórę) wygładzających zmarszczki peptydów, składników liftingujących, nawilżających i odżywczych oraz innowacyjnego systemu ich dostarczania, to idealna droga do gładkiej, napiętej i pełnej młodzieńczego blasku skóry – w zaledwie 2 tygodnie!
Cena/Pojemność: 1299 zł/50 ml

Zobacz także