Home Inne trendyZapachy KONKURS: Welcome to Nou Garden

KONKURS: Welcome to Nou Garden

by trendy

Mgiełki do ciała NOU uzupełniają znane nam już wody perfumowane z linii NOU Flowers, których motywem przewodnim są kwiaty. I tak jak perfumy można z nich korzystać tak często, jak mamy ochotę. Dają poczucie natychmiastowego odświeżenia i zostawiają subtelny zapach.

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z 5 mgiełek do ciała NOU Cherry Blossom!

 

 

Mgiełka do ciała NOU Cherry Blossom wspaniale odświeża, zostawiając na skórze subtelny zapach kwiatów piwonii, wiśni, jaśminu, róży i fiołków. Słodko owocowych nut dodaje brzoskwinia, która intryguje na tle ciepłego piżma i chłodniejszych akordów drzew.

Mgiełka do ciała NOU Cherry Blossom jest uzupełnieniem wody perfumowanej i dezodorantu NOU Cherry Blossom z linii NOU Flowers.

 

NUTY ZAPACHOWE:

nuta głowy: piwonia, brzoskwinia

nuta serca: kwitnąca wiśnia, jaśmin, róża, fiołek

nuta bazy: piżmo, drzewo

 

 

 

Odpowiedź na pytanie konkursowe znajdziesz w artykule:

 

——————–

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wymień zapachy pozostałych 4 mgiełek do ciała marki NOU.

Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź i są aktywne komentując artykuły na naszym serwisie i facebooku, zostanie wyłonionych 5 zwycięzców, którzy otrzymają po jednej mgiełce do ciała marki NOU.

Odpowiedź na pytanie konkursowe prześlij na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl z tytułem maila: NOU. Nie zapomnij podpisać się tak jak w komentarzach!

Na odpowiedzi czekamy do 30 października 2020 r. włącznie.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem (zgodną z RODO).

Zobacz także