Home Inne trendyZapachy Konkurs z różą od Aroma Home

Konkurs z różą od Aroma Home

by trendy

Różą powinno pachnieć w każdym domu. Jej zapach uspokaja, relaksuje, odgania smutki, podnosi nastrój i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Jednak róże to kwiaty delikatne. W wazonie tracą zapach już po kilku dniach. Znamy sposób, by w domu pachniało świeżymi różami o wiele dłużej.

Marka Aroma Home wraz z Dorotą Szelągowską stworzyła dwie kompozycje oparte na tych eleganckich, szlachetnych kwiatach. Pierwsza, Róża, jest delikatna, lekka i świeża. Świece zapachowe, patyczki oraz celulozowe zawieszki sprawiają, że w całym domu unoszą się uwodzicielskie nuty róż, a opakowania stanowią piękną ozdobę wnętrza i cieszą oko domowników oraz gości.

Po prostu i aż róża. Nasza jest świeżo ścięta i dopiero co wsadzona do wazonu. Klasyczna, romantyczna i słodka jak zapach miłosnych wyznań. Podobno nie ma róży bez kolców, a jednak jest :)” – polecam Dorota Szelągowska.

 

 

Aroma Home & Dorota Róża

Kompozycja lekka, subtelna i delikatnie słodka. Pachnie niczym świeżo ścięte róże. Jej nuty koją, podnoszą nastrój i napawają optymizmem. Z Różą każdy dzień jest radosny i wyjątkowy.

  • nuta głowy: przyprawy orientalne, goździki
  • nuta serca: róża
  • nuta bazy: drewno sandałowe, białe piżmo

W skład linii Róża wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw zapachowy od Aroma Home o zapachu róży. W skład zestawu wchodzi świeczka i patyczki zapachowe.

 

Co należy zrobić?

Wybierz jeden z prezentowanych na stronie marki zapachów i uzupełnij zdanie: Moim ulubionym zapachem jest…

Aroma by Dorota Zapachy

Zestaw konkursowy Aroma Home o zapachu róży otrzymują:

Malwina, Dominika i Ewa

Do zwyciężczyń wysłaliśmy maila z potwierdzeniem 🙂

Serdecznie gratulujemy!

——————–

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić zadanie wybierając tylko jedną nazwę zapachu ze strony producenta: Moim ulubionym zapachem jest…

Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź i są aktywne komentując artykuły na naszym serwisie i facebooku, zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym zestawie zapachów Aroma Home RÓŻA.

Odpowiedź na pytanie konkursowe prześlij na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl z tytułem maila: Aroma Home. Nie zapomnij podpisać się tak jak w komentarzach!

Na odpowiedzi czekamy do 12 lipca 2022 r. włącznie.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem (zgodną z RODO).

Zobacz także