Home Inne trendyZdrowie NOWOŚĆ DAFI – BUTELKA TERMICZNA

NOWOŚĆ DAFI – BUTELKA TERMICZNA

by trendy

Polska marka Dafi, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji dzbanków i butelek filtrujących wodę wprowadziła na rynek nowość – butelkę termiczną, która utrzymuje zarówno ciepłe, jak i zimne temperatury. Dzięki niej spacer po zaśnieżonych górach nie będzie straszny, gdyż w każdej chwili można sięgnąć po gorący napój. Sprawdzi się również w upały, kiedy można skorzystać z jej funkcji utrzymującej niską temperaturę np. wody.

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana w precyzyjny sposób, z dbałością o szczegóły. Wykorzystanie wysokiej jakości, bezpiecznej i certyfikowanej stali kwasoodpornej sprawia, że butelka nie utrzymuje i nie przenosi zapachów, dzięki czemu można używać jej przez długi czas. Dodatkowa powłoka miedziana sprawia, że utrzymuje ona jeszcze dłużej temperaturę zimnych i ciepłych napojów, dzięki czemu będzie przydatna przez cały rok niezależnie od pogody i wysokości słupka na termometrze. Butelka termiczna jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny. Szczelny, zakręcany korek wyposażono w wygodny uchwyt ułatwia jej przenoszenie, aby można było ją mieć w każdej chwili w zasięgu ręki. Dodatkowo posiada antypoślizgową podstawę oraz bardzo wygodny sposób nalewania. Kolorystyka, nowoczesny kształt i matowe wykończenie butelki termicznej Dafi sprawiają, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

BEZPIECZNA DLA ŚRODOWISKA

Butelka termiczna została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Używanie jej to pierwszy lub kolejny krok do ochrony środowiska, redukuje bowiem korzystanie z jednorazowych kubeczków na kawę lub herbatę.

Cena: 64,90 zł
Pojemność: 490 ml

 

TABELA POMIARU TEMPERATUR – BUTELKA TERMICZNA DAFI

Zobacz także