Home Pielęgnacja Kurkuma – potęga odmładzania w nowej linii kosmetyków marki Uzdrovisco

Kurkuma – potęga odmładzania w nowej linii kosmetyków marki Uzdrovisco

by trendy

Kurkuma to jedna z najzdrowszych przypraw, o udowodnionym naukowo działaniu przeciwzapalnym, wzmacniającym odporność, a nawet pomagającym walczyć z wirusami. Aktywny polifenol obecny w kurkumie – kurkumina –  odpowiada nie tylko za  jej walory prozdrowotne i żółty kolor, ale ma również korzystne  działanie dla skóry  – rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe, co zostało udowodnione w wielu rzetelnych i szeroko prowadzonych badaniach.

Wchłanianie kurkuminy

Jest tylko jeden, podstawowy problem. Kurkumina podana bez żadnego „wsparcia” jest trudno przyswajalna. Doustnie zaleca się ją przyjmować w towarzystwie piperydyny z pieprzu i tłuszczu…, a w kosmetologii? Tu z odpowiedzią przychodzą nośniki. Okazuje się bowiem, że umieszczając kurkuminę w mikroskopijnych transporterach (fitonośnikach), potrafimy spektakularnie wpłynąć na jej lepsze wnikanie i biodostępność. Sprawić, że bezpośrednio trafi do komórek, gdzie w pełni będzie mogła pokazać swoje szerokie działanie.

 

Jak kurkumina pomaga skórze?

 • Chroni komórki naskórka przed utlenianiem
 • Hamuje reakcje wolnorodnikowe – działa 5x silniej od witaminy C!
 • Ogranicza stany zapalne
 • Przyspiesza procesy gojenia ran
 • Poprawia rozmieszczenie kolagenu w skórze
 • Poprawia gęstość zarówno fibroblastów, jak i naczyń włosowatych
 • Ograniczanie angiogenezę, czyli nadmierne unaczynienie
 • Zwiększa ilość składników budulcowych w naskórku
 • Ma szerokie działanie odmładzające i zapobiegające przyspieszonemu starzeniu
 • Zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
 • Działa rozjaśniająco porównywalne z kwasem kojowym
 • Zwiększa elastyczność i jędrności skóry
 • Wpływa regulująco na pracę gruczołów łojowych

W jakich kremach szukać kurkuminy?

Kurkumina to przełomowy składnik kremów wypełniających zmarszczki serii KURKUMA od Uzdrovisco.
Została ona w nich podana w innowacyjnych, naturalnych fitonośnikach, dzięki którym wnika głęboko, jest wysoko biodostępna, a jej działanie gwarantowane. Lekkie, niezwykle przyjemne formuły, zawierają także potężnie nawilżającą hialuronową gąbkę wypełniającą zmarszczki oraz kolagen akacjowy, które wpływają na spowalnianie procesów starzenia się skóry i widocznie spłycają zmarszczki. Linia wspomaga też utrzymanie odpowiedniej elastyczności skóry, wzmacnia jej naturalny blask i poprawia koloryt.

 

Dla kogo kosmetyki z kurkumą?

Choć produkty Uzdrovisco dedykowane są kobietom 45+  i na opakowaniu można znaleźć napis przeciwzmarszczkowe lub wypełniające zmarszczki, kosmetyki z kurkumą dadzą ogrom benefitów każdej kobiecie po 30 roku życia. Seria Wypełniająca zmarszczki od Uzdrovisco dodatkowo troszczy się o odpowiedni poziom nawilżenia i zachwycającą gładkość skóry. Warto sięgnąć po tę doskonałą kosmetyczną kurację walcząc z nadmierną pigmentacją, zmarszczkami i utratą jędrności. Seria kosemtyków kurkuminą od  Uzdrovisco będzie genialnie opóźniać procesy starzenia i odmładzać cerę.

W linii wypełniającej zmarszczki z Kurkumą od Uzdrovisco znajdziemy 4 produkty w przyjaznych cenach:

 • Wypełniający zmarszczki poranny krem fito-dozujący, 50 ml, cena 55,99 zł.

Lekka, ale bogata w odczuciach konsystencja, przepełniona cennymi naturalnymi składnikami roślinnymi jak kurkumina w fitonośniku, kolagen akacjowy i hialuronowa gąbka nawadniająca, które widocznie redukują zmarszczki, wzmacniają, dogłębnie nawilżają i „uzdrawiają” skórę.

 • Wypełniający zmarszczki wieczorny krem fito-dozujący, 50 ml cena 55,99 zł.

Lekki w nanoszeniu, ale bogaty w odczuciach krem z kurkuminą w fito-nośniku, skawalanem, kolagenem akacjowym i kwasem hialuronowym, przepełniony cennymi naturalnymi składnikami roślinnymi, które „uzdrawiają” skórę nocą. Regeneruje, wzmacnia i redukuje zmarszczki tak, aby rano skóra obudziła się widocznie przemieniona.

 • Roślinny wypełniacz zmarszczek na twarz, szyję, dekolt i pod oczy, 50 ml cena 57,99 zł.

Silnie aktywne, naturalne, roślinne serum-krem z kurkuminą w fito-nośniku. Takie, które skutecznie wpływa na hamowanie procesów wiotczenia i powstawania zmarszczek oraz redukuje już istniejące! Bardzo dobrze się wchłania i świetnie nadaje się pod makijaż. Przebadana na skórach wrażliwych.

 • Wypełniający zmarszczki krem na piękne oczy fito-dozujący, 25 ml! cena 48,99 zł.

Ten innowacyjny naturalny krem pod oczy z kurkuminą w fitonośniku pomaga redukować zmarszczki, nawilżać i regenerować skórę oraz likwiduje oznaki zmęczenia. Jego przyjemna, bogata formuła bardzo dobrze się wchłania i świetnie nadaje się pod makijaż. Przebadany na skórach wrażliwych

Kosmetyki dostępne są w wyłącznie w drogeriach Rossmann i na uzdrovisco.com

uzdrovisco.com

Zobacz także