Home Inne trendy Naturalnie na wiosnę z marką Uzdrovisco

Naturalnie na wiosnę z marką Uzdrovisco

by trendy

Prezentujemy markę, o której ostatnio zrobiło się bardzo głośno. I Ty tej wiosny możesz poznać sekrety Uzdrovisco. Szczególnie, że w Rossmann rusza promocja na najnowszą linię marki KURKUMA. Nieziemsko przyjemne. Pięknie pachnące. Kosmetyki naturalne mogą być super skuteczne, o ile są oparte na selektywnych ekstraktach roślinnych w wysokich dawkach.

 Wielka moc Natury

Powrót do natury, eko, bio, zero waste – to nowy styl życia. Kosmetyki UZDROVISCO to uczciwa, roślinna, biologicznie aktywna, naturalna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych lub mianowanych na konkretną substancję aktywną (przygotowanych podobnie, jak do leków ziołowych). To nowoczesne, poparte nauką podejście do pielęgnacji roślinnej, z istotnym dodatkiem rozpieszczającej zmysły, bardzo przyjemnej aplikacji.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to z Natury najlepiej czerpać moc. UZDROVISCO powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla skóry, dla wyglądu, samopoczucia, rozwoju, po prostu dla nas.

–  Ta idea slow care wypłynęła wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły. – mówi założycielka i Dyrektor Generalny marki Monika Spinek – Uważamy, że warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa. Stosujemy optymalne, najwyższe dawki, dzięki którym kosmetyk naturalny przemienia się w skuteczny fitoceutyk.

Technologia ramię w ramię z Naturą

Wiedza, nauka i zaawansowane technologie pozwalają mieć pewność, że za każdym razem otrzymamy najwyższej jakości surowiec, w którym składniki aktywne występują w określonym stężeniu. Rośliny, to trudny materiał, zmienny w zależności od warunków wzrostu czy też pór roku, a przecież powtarzalna jakość jest podstawą sukcesu.

Dlaczego to takie ważne? – zastanawia się założycielka marki –  Bo tylko wówczas mamy gwarancję, że każda partia produktu da zamierzony efekt pielęgnacyjny! Tak tworzymy wszystkie kosmetyki naturalne UZDROVISCO.

 

NATURALNIE DOBRE ZASADY marki Uzdrovisco

  • proekologiczne rozwiązania łączące szacunek do natury, z bezpieczeństwem, skutecznością i ultraprzyjemnymi doznaniami
  • zero barwników, parabenów, ftalanów, silikonów, SLS i składników oksyetylenowanych (zawierających grupy PEG, PPG)
  • bez składników pochodzenia zwierzęcego, produkty dobre także dla wegan
  • jak największa ilość składników pochodzenia naturalnego, które stanowią do 99% udziału w formułach
  • najwyższe standardy, tworzymy i produkcja w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi kosmetyków naturalnych zawartymi w zaleceniach normy ISO 16128

Kosmetyki dostępne są w drogeriach internetowych i stacjonarnych. W marcu rusza w Rossmann promocja na nową linię Kurkuma. Choć na opakowaniu można znaleźć napis przeciwzmarszczkowe lub wypełniające zmarszczki, kosmetyki z linii będą doskonałe dla każdej kobiety po 30 roku życia. Wszechstronnie korzystne działanie kurkuminy doceni skóra w każdym wieku. Warto sięgnąć po tę doskonałą kosmetyczną kurację walcząc z nadmierną pigmentacją, zmarszczkami i utratą jędrności. Kurację kurkuminą z linii Uzdrovisco będzie genialnie opóźniać procesy starzenia i odmładzać cerę. Została podana w specjalnych, naturalnych fitonośnikach zwięszających biodostępność składnika aktywnego. Seria KURKUMA od Uzdrovisco dodatkowo troszczy się o odpowiedni poziom nawilżenia i zachwycającą gładkość skóry.

uzdrovisco.com

Zobacz także