Home Inne trendyUroda RADICAL® wzmacnia kobiety na Power Day

RADICAL® wzmacnia kobiety na Power Day

by trendy

Wyjątkowe wykłady, spotkania z najlepszymi mentorami i angażujące warsztaty – Power Day to dzień poświęcony mocy jaką mają w sobie kobiety. W tym roku partnerem strategicznym wydarzenia została marka Radical®, która pragnie uświadomić kobietom jak wielkie są ich możliwości. O tym Panie przekonały się 25 maja w muzeum Polin.

W trakcie tegorocznego Power Day marka Radical® przygotowała dla uczestniczek spotkania specjalny wykład, który będzie miał na celu zainspirowanie kobiet do podążania za swoimi marzeniami. Dodatkowo marka zaprosi Panie do swojej strefy gdzie pod okiem znanego z programów telewizyjnych Pawła Zięby, Panie miały okazję zbadać skórę głowy i zasięgnąć porady fryzjerskiej.

Kosmetyki Radical® oferują kobietom wzmocnienie włosów, rzęs, brwi oraz odbudowę skóry i paznokci – a to wizytówki każdej kobiety… W ten sposób Radical® poprawia nasz dobry wygląd a ten pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Dzięki temu, kobiety mogą poczuć się piękne i zadbane, pełne energii, chęci do działania i wiary, że mogą wszystko. Podczas Power Day uczestniczki wydarzenia będą miały nie tylko okazje przekonać się o skuteczności naszych kosmetyków odwiedzając nasze stoisko, ale także skorzystać ze specjalistycznego badania trychologicznego oraz wysłuchać specjalnie przegotowanego na tę okazję wykładu ” – mówi Agnieszka Gryc, Dyrektor Strategiczny ds. Rozwoju, Marketingu i PR

W ofercie marki znajdziemy linię produktów do włosów Radical®, linię przeznaczoną do pielęgnacji twarzy Radical®  Age Architect oraz linię przeznaczoną do pielęgnacji rzęs oraz brwi Lash Architect.

Zobacz także