Home Pielęgnacja Linia Hydra-Gold marki Saint-Malo Oparta o złote algi eksplozja nawilżenia dla Twojej skóry!

Linia Hydra-Gold marki Saint-Malo Oparta o złote algi eksplozja nawilżenia dla Twojej skóry!

by trendy

Która z nas nie marzy o promiennej cerze? Wszak pełna blasku skóra to podstawa pięknego wyglądu. Jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym elementem dbania o  skórę jest jej nawilżanie. To ono spowalnia procesy starzenia i odpowiada za zdrowy wygląd. Luksusowa francuska marka Saint-Malo Cosmetics doskonale to rozumie, oferując w swojej linii Hydra-Gold kompleks o wyjątkowej sile nawilżenia. Jej sercem są złote algi, które w połączeniu z wieloma aktywnymi składnikami zapewniają skórze to, co najlepsze w tych morskich roślinach!

Dlaczego nawilżanie skóry jest takie ważne?

Martwiąc się o wygląd i niedoskonałości skóry zapominamy, że jej rola jest o wiele ważniejsza, niż samo zapewnienie nam urody. Tymczasem skóra pełni wiele fizjologicznych funkcji: chroni przed zewnętrznymi czynnikami stresowymi (słońce, zimno, wstrząsy, zarazki itp.), reguluje temperaturę ciała, odpowiada za odbieranie bodźców zewnętrznych (uczucie ciepła, dotyku, bólu), pełni funkcję rezerwuaru wody,  syntetyzuje witaminę D i inne hormony…  Codziennie zmieniająca się hydrolipidowa powłoka chroniąca naskórek (zewnętrzne czynniki stresogenne, nieodpowiednia pielęgnacja skóry itp.) sprawia, że skóra staje się odwodniona, sucha, podrażniona i napięta. Linia Hydra-Gold wnosi do pielęgnacji twarzy falę nawilżenia i świeżości, a suchej i odwodnionej skórze zapewnia natychmiastowy komfort.

Na czym polega sekret wyjątkowej siły nawilżania i skuteczności linii Saint-Malo Hydra-Gold complex? W skład produktów wchodzą cztery unikalne, kluczowe składniki aktywne.

  1. LAMINARIA OCHROLEUCA (ZŁOTE ALGI)

Sercem trzech produktów, wchodzących w skład linii Hydra-Gold są złote algi. Będące prawdziwym skarbem morza, Laminaria Ochroleuca, to brązowe makro-algi występujące na wszystkich francuskich wybrzeżach i wokół Oceanu Atlantyckiego. Rosną zwykle w płytkiej wodzie. Ich długa i szeroka plecha ma brązową barwę ze złotymi refleksami. Ten kluczowy składnik aktywny kompleksu Hydra-Gold – złote algi są nawadniającym klejnotem: zapewniają natychmiastowe i trwałe nawilżenie, a także znacznie redukują głębokość zmarszczek.

 

  1. KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej (obecny we wszystkich  3 produktach) pomaga zatrzymać wodę w naskórku, tworząc barierę chroniącą przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi. Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej (obecny w Hydra-Gold Serum Złote Algi & Kwas Hialuronowy) przywraca maksymalny współczynnik zatrzymywania wilgoci w skórze. Ten aktywny składnik intensywnie nawilża naskórek i zapewnia mu komfort, elastyczność i sprężystość.

 

  1. ATOMIZOWANA WODA MORSKA

Atomizowana woda morska to skoncentrowany proszek, bogaty w minerały: magnez, potas i sód. Proszek ten otrzymywany jest w wyniku atomizacji (odparowania cieczy do momentu uzyskania proszku) wody morskiej ze słonych bagien Camargue. Zatomizowana woda morska hamuje translokację jądrową czynnika zapalnego NF-kB, prowadząc do osłabienia odpowiedzi zapalnej komórek. Intensywnie remineralizuje oraz łagodzi reaktywną, suchą, podrażnioną i uszkodzoną skórę, zmniejszając reakcję zapalną, przywraca jej równowagę.

 

  1. LAMINARIA DIGITATA (BRĄZOWE ALGI)

Laminaria Digitata to brązowe makroalgi z rodziny Laminariaceae. Są to jedne z największych alg występujących na wybrzeżach Europy. Żyją porastając skały na głębokości do 10 metrów, występują obficie na wybrzeżach Bretanii i na północnym Atlantyku. Podobnie jak podwodne drzewa, Laminaria Digitata może dorastać do 4 metrów długości. Charakteryzuje się plechami, podzielonymi na paski przypominające palce. Jej kolor zmienia się od brązowego do zielono-beżowego. Laminaria Digitata to prawdziwy reaktywator młodości – ma moc wygładzania skóry i redukcji zmarszczek.

 

W skład linii Hydra-Gold wchodzą trzy uzupełniające się produkty: MASKA HYDRA-GOLD, SERUM HYDRA-GOLD oraz KREM HYDRA-GOLD.

                                                                    

                                                                                                                       

MASKA HYDRA-GOLD
ZŁOTE ALGI & WODA MORSKA
Tubka 75 ml, 169 zł

To prawdziwa nawilżająca kąpiel dla skóry! Ta maska trwale rewitalizuje i regeneruje skórę dzięki kompleksowi Hydra-Gold wzbogaconemu o złote algi i wodę morską. Pozostałe kluczowe składniki produktu to: aloes (natychmiastowo nawilża), ogórek (uspokaja i orzeźwia) oraz alantoina (regeneruje, łagodzi i zmiękcza skórę). Konsystencja wodnego żelu otula twarz welonem świeżości i miękkości. To istny reaktywator młodości!

 

 

SERUM HYDRA-GOLD
ZŁOTE ALGI I KWAS HIALURONOWY
Butelka z pipetą 30 ml, 329 zł

Eksplozja nawilżenia dla Twojej skóry! To ultra-odświeżające serum natychmiastowo nawilża i wygładza skórę, dzięki kompleksowi Hydra-Gold wzbogaconemu o złote algi i kwas hialuronowy. 8 razy bardziej skoncentrowany w kwasie hialuronowym (wyjątkowe właściwości nawilżające), niż krem pielęgnacyjny, przywraca skórze jędrność i miękkość. Serum skutecznie redukuje zmarszczki, zapewnia podwójne nawodnienie na powierzchni i od wewnątrz skóry, ma działanie remineralizujące.

 

KREM HYDRA-GOLD
ZŁOTE ALGI I ALOES
Butelka z pompką 50 ml, 269 zł

Ultra lekki krem, który rozpływa się na skórze! Ten lekki krem to wyjątkowa moc nawilżenia Hydra Gold Complex, wzbogaconego o złote algi i aloes. Zawarty w produkcie ogórek dostarcza orzeźwienia i uspokaja skórę. Krem, oprócz skutecznej ochrony zapewnia natychmiastowe nawilżenie, które utrzymuje się przez 8 godzin. Dzień po dniu skóra staje się jędrniejsza, rozpromieniona i bardziej elastyczna.

 

 

Linia Hydra-Gold to nawilżająca kuracja opracowana przez ekspertów Thermes Marins de Saint-Malo, zaprojektowana specjalnie dla skóry suchej i odwodnionej. Oparta na złotych algach WYJĄTKOWA SIŁA NAWILŻANIA przywraca barierę hydrolipidową skóry oraz  pozostawia ją miękką i elastyczną. To odpowiedź na oczekiwania wszystkich kobiet, pragnących jędrnej, promiennej i pięknej cery!

www.agics.pl
facebook.com/SaintMaloPL
www.instagram.com/saint_malo_polska

Zobacz także