Home MakijażKosmetyki NOTE Cosmétique już w Polsce

NOTE Cosmétique już w Polsce

by trend

Nareszcie w Polsce! Długo wyczekiwana, obecna w 70 krajach, globalna marka kosmetyczna NOTE Cosmétique, jest już dostępna w drogeriach Rossmann!

NOTE Cosmétique oferuje kobietom na całym świecie kosmetyki najwyższej jakości. Jeśli cenicie silnie napigmentowane, dostosowane do każdego rodzaju i odcienia skóry produkty do makijażu ust, oczu, twarzy i paznokci, to te kosmetyki są właśnie dla Was.

Video o marce:

NOTE Cosmétique April 2021 – YouTube

NOTE tworzy dla konsumentów podejmujących świadome decyzje przy zakupie produktów. Jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na całym świecie i wiemy, jak ważne jest zaspokojenie potrzeb klientów nie tylko pod względem jakości czy ceny, ale także innych czynników zgodnych z ich osobistymi oczekiwaniami. To kosmetyki jakich potrzebujecie – sygnowane logo PETA Cruelty-free, certyfikowane przez Halal, bez parabenów. Testowane dermatologicznie i okulistycznie. Formuły wzbogacone są składnikami pielęgnacyjnymi i wzmacniającymi, takimi jak naturalne olejki i witaminy.

Słowo Cosmétique stanowi tę część logo, która oddaje hołd ulubionej inspiracji naszej marki – Paryżowi. To dynamiczne miasto aż kipi kreatywnością w modzie, urodzie i sztuce. Tętniąca życiem, wielokulturowa energia Paryża zainspirowała twórców marki do zwrócenia uwagi na każdy istniejący rodzaj piękna. Misją NOTE Cosmétique jest umożliwienie każdej kobiecie, w każdej kulturze i na każdym etapie życia, odkrywania – poprzez wyjątkowe piękno – najlepszej wersji siebie.

Liczy się dla nas to, że reprezentujemy kobiety, które próbują znaleźć najlepszą wersję siebie i dobrze się z tym czują. Dlatego celebrujemy każdą kobietę, w każdej kulturze i na każdym etapie jej życia – mówi pracująca w Paryżu dyrektor marketingu Jackie Celestin. – Naszą dewizą jest hasło „Spread Beauty”, czyli szerz piękno. Bo piękno, to nie tylko to, co mamy dla siebie, ale również to, czym chcemy się dzielić z innymi.

W polskiej ofercie w drogerii Rossmann można zakupić w sklepach stacjonarnych i on-line linie pomadek, tuszów do rzęs, podkładów, pudrów, korektory, bazy pod makijaż, eyelinery i kremy BB.

Zobacz także