Home Włosy Nowość Jantar! Szampony z pigmentami rewitalizujące kolor włosów farbowanych

Nowość Jantar! Szampony z pigmentami rewitalizujące kolor włosów farbowanych

by trendy

Unikalne połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i ochronnych z koloryzującymi i wydobywającymi głębię barwy włosów pigmentami, to najnowsza propozycja marki Jantar! Dwa wyjątkowe szampony stanowią odpowiedź na potrzeby włosów: naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych i z pasemkami. Bardzo delikatne receptury bez SLS i silikonów, nawilżające formuły z kondycjonerami ułatwiające rozczesywanie włosów i nadające im blask, a także ochrona koloru przed blaknięciem dzięki UV PROTECT SYSTEM ,a także efekt już po 60  60 sekundach od zastosowania to kolejne zalety nowej linii Jantar.

Włosy nie posiadają zdolności samoregeneracji. Oznacza to, że wszystkie nasze wybryki stylizacyjne i brak odpowiedniej pielęgnacji na trwałe zapisują się w ich strukturze. Mechaniczna stylizacja, codzienna walka z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, nieodpowiednio dobrane preparaty do pielęgnacji – wszystko to sprawia, że nie zawsze ich wygląd i kolor jest taki jaki sobie wymarzyliśmy. Co gorsze, uszkodzenia te kumulują się z czasem. Efekty? Naturalne włosy tracą blask, rozjaśniane żółkną, a z farbowanych z każdym kolejnym myciem wypłukuje się kolor. Dlatego tak istotna jest pielęgnacja, która zapewni im zdrowie, blask i piękny nasycony kolor. Właśnie dlatego powstały dwa nowe szampony marki Jantar.

Szampon rewitalizujący kolor WŁOSY BRĄZOWE i KASZTANOWE

Pierwszy szampon łączy ekstrakt z bursztynu z brązowym pigmentem, dzięki czemu podkreśla i wydobywa głębię koloru zarówno włosów: naturalnych, farbowanych jak i z pasemkami. Produkt przedłuża trwałość koloru i zapobiega blaknięciu włosów farbowanych. Formuła z witaminą B3 aktywizująca procesy naprawcze i poprawiająca kondycje włosów. Dodatkowo ten bardzo delikatny nie obciąża włosów.

 

Szampon rewitalizujący kolor WŁOSY BLOND i SIWE

Druga propozycja Jantar to połączenie ekstraktu z bursztynu z fioletowym pigmentem, który neutralizuje niepożądany żółty odcień włosów: naturalnych, rozjaśnianych, farbowanych i z pasemkami. Szampon nadaje włosom chłodny odcień i wydobywa głębię koloru oraz przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Formuła z kationizowanymi proteinami ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość i blask. Ten bardzo delikatny szampon nie obciąża włosów.

 

 

Szampon rewitalizujący Jantar cena: 15,50 zł/ 330 ml

Zobacz także