Home Pielęgnacja WEGAŃSKIE NOWOŚCI Nivelazione do dłoni – maska i serum

WEGAŃSKIE NOWOŚCI Nivelazione do dłoni – maska i serum

by trendy

Wyjątkowe połączenie enzymatycznego peelingu i wygładzającej maski to najnowsza propozycja Nivelazione. Korneo-odmładzająca maska enzymatyczna do dłoni to jedyny taki produkt do pielęgnacji dłoni na rynku. Do portfolio marki dołącza także nawilżające serum do rąk i paznokci w sprayu. Obydwa produkty bazujące na korneoterapii dzięki swojemu składowi odbudowują i chronią naturalny mikrobiom skóry.

Podstawą korneoterapii jest dbanie o kondycję wierzchnich warstw naskórka. Kosmetyki inspirowane teorią korneoterapii zawierają składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, dzięki czemu wzmacniają jej barierę ochronną oraz zapewniają zdrowy, piękny wygląd.

Nivelazione Korneo-odmładzajaca maska enzymatyczna do dłoni
Innowacyjna maska 2w1 to unikalny na rynku produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry szorstkiej i podrażnionej. Dzięki połączeniu enzymatycznego peelingu i wygładzającej maski gwarantuje spektakularne efekty w krótkim czasie. Zawartość wzmacniających fizjologiczną mikroflorę prebiotyków oraz biokomplesku KorneoRepair, który zawiera składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, sprawia, że produkt doskonale wygładza i poprawia kondycję skóry. Dodatkowo zawarta w niej Witamina C doskonale odżywia i wyrównuje koloryt skóry oraz stymuluje naturalne procesy odnowy i opóźnia oznaki starzenia, przywracając dłoniom piękny wygląd. Z kolei papaina przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych, doskonale oczyszcza i złuszcza martwe komórki naskórka, zwiększając skuteczność maski, pozostawia dłonie idealnie gładkie i delikatne. Maska szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, a wygodna forma aplikacji zwiększa uczucie komfortu.
cena 10,99 zł/ 200 ml

Nivelazione korneo-nawilżające serum w sprayu do rąk i paznokci
Dzięki lekkiej formule  serum natychmiast się wchłania, doskonale nawilżając i wygładzając suchą i wrażliwą skórę. Kosmetyk wzmacnia także paznokcie, zwiększając ich odporność na łamanie i rozdwajanie. Zawarte w nim prebiotyki skutecznie chronią i wzmacniają zdrową, fizjologiczną mikroflorę, przywracając skórze naturalną równowagę. Inteligentny biokompleks KorneoRepair zawiera składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, dzięki czemu wzmacnia jej barierę ochronną oraz dba o kondycję wierzchnich warstw naskórka. Natomiast kwas hialuronowy błyskawicznie i głęboko nawilża oraz opóźnia oznaki starzenia, przywracając dłoniom atrakcyjny wygląd.
cena 9,90 zł/ 125 ml

Zobacz także