Home Inne trendyZapachy Nowy, luksusowy zapach AVON z nutami rzadkich odmian kwiatów

Nowy, luksusowy zapach AVON z nutami rzadkich odmian kwiatów

by trendy

Do kolekcji AVON Rare dołączył właśnie ekskluzywny zapach AVON Rare Flowers Night Orchid. To szlachetna kompozycja nut rzadkich odmian kwiatów, stworzona przez znanych na całym świecie perfumiarzy dla kobiet, które lubią się wyróżniać i otaczać luksusem.

Niektóre odmiany kwiatów są niezwykle rzadkie, wyrafinowane i bardzo pożądane. Tak jak kobiety, które zachwycają osobowością, wyróżniają się z tłumu, są naprawdę wyjątkowe. To właśnie dla nich został stworzony nowy zapach od AVON. Światowej sławy perfumiarze Annie Buzantian i Frank Voelkl połączyli nuty jednych z najrzadszych kwiatów świata, by stworzyć kompozycję naprawdę unikalną.

W sercu zapachu AVON Rare Flowers Night Orchid odnajdujemy nutę czarnej orchidei – cennego kwiatu, który potrzebuje specjalnych warunków, by rozkwitnąć. W nucie głowy przyciąga egzotyczna gorzka pomarańcza, a bazą jest zmysłowa złota gardenia. Tę jasną i promienną kompozycję zamknięto w pięknym, majestatycznym flakonie. To wyjątkowy zapach na każdą okazję, gdy chcesz wyróżnić się z tłumu i podkreślić, że jesteś wyjątkowa.

Oprócz wody perfumowanej, dostępny będzie również balsam do ciała AVON Rare Flowers Night Orchid.

 

Zapach Rare Flowers Night Orchid 50 ml będzie dostępny w katalogu Avon 6/2019 w cenie od 85zł
Balsam do ciała Rare Flowers Night Orchid 150 ml będzie dostępny w katalogu Avon 6/2019 w cenie od 23 zł

AVON Rare Flowers można zamówić u Ambasadorek Piękna AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Zobacz także