Home Zestawy Poczuj kolorową magię Świąt z marką Nuxe

Poczuj kolorową magię Świąt z marką Nuxe

by trendy

W tym sezonie Nuxe po raz kolejny będzie zaskakiwać swoich miłośników czarującą, limitowaną kolekcją zestawów świątecznych wraz z niesamowitym kalendarzem adwentowym. Świąteczne zestawy czarują i przykuwają wzrok! Każdy z nich zawiera prawdziwe skarby do pielęgnacji skóry, które zachwycą zarówno rodzinę, jak i przyjaciół. Ten idealny prezent od Nuxe, doskonale wpisze się w atmosferę Bożego Narodzenia!

KALENDARZ ADWENTOWY
Cena: 250 zł
Ta czarująca edycja adwentowego kalendarza przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi marki Nuxe, który z niecierpliwością czeka na święta Bożego Narodzenia! Jego opakowanie to połączenie wibracji chromatycznych z odbiciem hologramu i neonowymi refleksami. Kultowe produkty Nuxe zebrane są w jednym świątecznym opakowaniu. W każdym z 24 okien znajdujesię produkt do pielęgnacji w tym Huile Prodigieuse® (30 ml) i Crème Fraiche de Beaute® (15 ml), a także nowości, takie jak „Insta-Masque” i Huile Prodigieuse® Florale.

 

 

ZESTAW BESTSELLER
Cena: 109 zł
Idealne połączenie kolorowego designu opakowania z 4 najlepiej sprzedającymi się produktami pielęgnacyjnymi. To połączenie oczaruje wszystkich bez wyjątku!
Zestaw zawiera:
– Suchy olejek Huile Prodigieuse® 30 ml
– Huile Prodigieuse® Or 10 ml
– Ręve de Miel® ultraodżywczy balsam do ust 15 ml
– Creme fraiche® de beauté krem nawilżający 48H 30 ml

 

ZESTAW PRODIGIEUX®
Cena: 136 zł
Opalizujące opakowanie limitowanego zestawu Nuxe to idealny pomysł na magiczny świąteczny prezent. Taki podarunek na długo pozostanie w pamięci każdego, zapewniając pielęgnację od stóp do głów. Aksamitny krem korygujący Creme Prodigieuse® Boost (40 ml) nada skórze świeżości oraz promiennego wyglądu, a Suchy olejek Huile Prodigieuse® (100 ml) i Olejek pod prysznic Prodigieux® (100 ml) nasycą je energią i zmysłowym zapachem. Dodatkowo pięknie pachnąca świeczka Prodigieuse® (70 g) zapewni świąteczną atmosferę!

 

ZESTAW PERFUMY PRODIGIEUX®
Cena: 189 zł
Zakochani w urzekających nutach perfum Prodigieux® nie będą mogli oprzeć się urokowi tego różowo-złotego zestawu, któryzawiera:
– perfumy Prodigieux® 50 ml
– balsam do ciała Prodigieux® 100 ml
– świeca Prodigieuse® 70g

 

 

 

ZESTAW PERFUM NUXE MATIN & SOIR POSSIBLE
Cena: 239 zł
Niezależnie od tego, czy wolisz świeży zapach Le Matin des Possibles, czy odważny i zmysłowy Le Soir des Possibles, każdy z nich jest
zapakowany wraz z ekskluzywną świecą zapachową w piękne, metaliczne pudełko. Świece zapewnią idealną atmosferę, aby w te święta wszystko było możliwe!

Zestaw zawiera:
– perfumy Le Matin des Possibles 50 ml
– świeczka Le Matin des Possibles 140 g
lub
– perfumy Le Soir des Possibles 50 ml
– świeczka Le Soir des Possibles 140 g

 

ZESTAWY DLA MĘŻCZYZN:

ZESTAW NAWILŻAJĄCY NUXE MEN
Cena: 117 zł
Męski niezbędnik dla mężczyzny, który poczuje się dobrze w każdej sytuacji.
Zestaw zawiera:
– Wielofunkcyjny żel pod prysznic 100 ml
– Wielofunkcyjny żel nawilżający do twarzy 50 ml
– Dezodorant 24-godzinna ochrona 50 ml.

ZESTAW NUXE MEN NUXELLENCE
Cena: 189 zł
Mężczyźni także zasługują na kosmetyki przeciwstarzeniowe! Dzięki Nuxe Men Nuxellence® 50 ml każdy mężczyzna będzie zawsze wyglądał świeżo i młodo. Oprócz tego kultowego kosmetyku zestaw zawiera:
– Wielofunkcyjny krem pod oczy 15 ml
– Wielofunkcyjny żel pod prysznic 200 ml.

***
MARKA NUXE
ZAŁOŻENIA
Założenia jakościowe
– „Wyprodukowane we Francji” od receptury do produkcji.
– Surowa karta prawna.
– Rutynowe testy in vivo, wykonywane pod nadzorem dermatologicznym.
– Brak badań na zwierzętach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Założenia dotyczące ochrony środowiska
– Roślinne składniki aktywne pochodzące z określonych rejonów geograficznych, niektóre z nich wpływają na ochronę środowiska naturalnego.
– Ekologiczne podejście do opakowań.
– Łatwo biodegradowalne, łatwo spłukujące się produkty.
– Redukcja wytwarzania odpadów poprzez recykling.

Zobowiązania społeczne
– Wsparcie na rzecz ochrony pszczół poprzez sponsorowanie uli w regionie Vosges i budowę uli w posiadłości Tuileries we współpracy z muzeum Louvre w Paryżu.
– Wsparcie dla projektu „1001 Fontaines” Poprzez sfinansowanie instalacji do picia wody w zakładach produkcyjnych w Kambodży.

Zobacz także