PYSZNA KAWA!

by trendy

Aromatyczna, elegancko podana kawa to coś, czego nam potrzeba zwłaszcza, w chłodne, jesienno-zimowe dni. Marka Fyrklövern, ekspert w dziedzinie aranżacji stołu zaprasza na wytworną ucztę kawową w towarzystwie najpiękniejszych serwisów kawowych!

Filiżanki do kawy i herbaty z serwisu DIAMOND zdobią dekory z 18-karatowego złota! Porcelana zaprojektowana przez duet znanych projektantów Dyrberg/Kern, na wzór diamentów świetnie sprawdzi się podczas codziennych spotkań na kawę z przyjaciółmi! Celebrujmy wszystkie chwile w wyjątkowym stylu!

DIAMOND, Fyrklövern

Filiżanki serwisu MOMENTS to połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, który nadaje filiżankom nieco romantycznego charakteru! Ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł są idealnym wykończeniem serwisu. Serwis stanowi doskonałą propozycję na spotkania z przyjaciółmi gdzie odrobina smakołyków i aromatyczna kawa umili nam czas.

MOMENTS, Fyrklövern

Serwis kawowy POLSKA 100 dekorowany 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną, z subtelnym wzorem wstęgi jest idealny na spotkanie z bliskimi na kawę! Cała zastawa wraz z filiżankami została stworzona na pamiątkę 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Polska 100, Fyrklövern

Kubeczki do kawy i herbaty z linii MAGIC GARDEN i MAGIC GARDEN WHITE od Fyrklövern to doskonały wybór dla  tych, którzy lubią eksperymentować i tworzyć nowe aranżacje na stole! Zastawa zachęca do łączenia wzorów i kolorów! Dzięki niej możemy stać się prawdziwymi ekspertami aranżacji stołu.

MAGIC GARDEN, MAGIC GARDEN WHITE, Fyrklövern

 Dekor o lekko falistym kształcie z ręcznie nanoszonymi platynowymi zdobieniami stanowi luksusowy akcent ozdobny porcelany CELEBRATION. Kubeczki do kawy zachwycają subtelnością i elegancką. Wybór doskonały na spotkanie z przyjaciółmi.

CELEBRATION, Fyrklövern

Delikatna forma i  romantyczny wzór z 18-karatowego złota zdobi serwis VICTORIA nadając mu niezwykle oryginalnego charakteru. Elementy deserowe i kubeczki do kawy zostały zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki. Zaproszenie na kawę w oprawie tak eleganckiej porcelany to prawdziwy zaszczyt!

VICTORIA, Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji oraz informacji dotyczących zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Zobacz także