Home Inne trendyModa SHAKIRA nową ambasadorką Ipanema Sempre Nova!

SHAKIRA nową ambasadorką Ipanema Sempre Nova!

by trendy

Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.

Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova. Shakira to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych Latynosek w popkulturze. To nie tylko autorka niezapomnianych hitów, wokalistka o wyjątkowej barwie głosu, ale także bizneswoman i filantropka. Swoimi poglądami i działaniami doskonale ucieleśnia kluczowe dla marki Ipanema. Wartości, takie jak wzmacnianie pozycji kobiet w życiu prywatnym i zawodowym. Zrozumienie dla codziennej bieganiny, odwagę bycia liderką i podążanie w kierunku tego, kim chce się być.

Shakira jako nowa ambasadorka marki

Shakira będzie twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova. To wielka celebracja kobiecego wszechświata poprzez modę i trendy. Najnowsza, damska kolekcja obejmuje różne modele w rozmiarach zarówno dla kobiet, jak i dziewczynek. Do wyboru oddajemy Wam klapki typu japonki oraz wsuwane, a także sandały.

Cieszę się, że już oficjalnie mogę ogłosić współpracę z Ipanema. Kampanii, która ma na celu podkreślenie kobiecej drogi i niesie za sobą bardzo ważne dla nas, kobiet przesłanie. Pamiętajmy, że warto przywiązywać wagę do każdego kroku, jaki stawiamy w życiu. Zwłaszcza jeśli to krok w kierunku realizacji siebie i swoich marzeń – mówi Shakira.

    A Alexandre Gastaldello, dyrektor ds. eksportu dodaje: Ipanema Sempre Nova to nowoczesne spojrzenie na modę, z zachowaniem słonecznego DNA marki. Kolekcję wprowadziliśmy już na światową skalę i pojawia się w topowych stylizacjach. Wierzymy, że wykorzystamy jej globalny potencjał. Shakira, to gwiazda, która komunikuje się na szeroką skalę poprzez środowisko artystyczne i akcje humanitarne. To osobowość, która tak jak marka Ipanema, emanuje słoneczną, kobiecą siłą.

    Kolekcja Ipanema Sempre Nova jest już dostępna w Polsce. Listę sklepów, w których można nabyć buty z tej linii można znaleźć na stronie: https://www.ipanema-polska.pl.  


    O Ipanema: Linia sandałów i klapków, wywodząca się z Brazylii. Jej nazwa pochodzi od jednej z najbardziej egzotycznych i znanych plaży na świecie. Obuwie Ipanema stworzyliśmy jako perfekcyjne połączenie pełnego luzu stylu nadmorskiego z wyrafinowanym, miejskim szykiem. Obuwie Ipanema sprzedajemy w blisko 100 krajach na świecie. Powstaje z innowacyjnych materiałów, pozostając niezmienne w zgodzie z najnowszymi trendami w modzie. Buty Ipanema to produkt o wyjątkowych cechach: anatomiczny kształt podeszwy dla lepszego komfortu, nadruki 360° otaczające podeszwę, misterne szczegóły pasków. Ipanema przyczynia się do tworzenia lepszego świata poprzez zrównoważony rozwój oraz ochronę środowiska. Obuwie marki jest 100% wege, w 100% nadaje się do recyklingu, nie zawiera ftalanu ani jego pochodnych w składzie. Ponadto powstaje w procesie eko produkcji z zachowaniem zasad etycznej pracy.

    Zobacz także