Home Inne trendyUroda FOREO ujawnia nowy sposób aplikacji maseczek

FOREO ujawnia nowy sposób aplikacji maseczek

by trendy

Skuteczne, spersonalizowane i luksusowe – FOREO właśnie wprowadziło urządzenie UFO 2, by siłę masek wprowadzić na wyższy etap. Z pełnym spektrum światła LED, konfigurowalnymi procedurami i zaawansowaną technologią hiper-infuzji UFO 2 zapewnia pielęgnację skóry idealnie dopasowaną do potrzeb.

UFO 2 – dzięki niemu przyszłość piękna staje się rzeczywistością. Ta przełomowa innowacja szwedzkiej firmy technologicznej FOREO zapewniła, że nakłądanie maseczek w 2020 roku zostanie znacznie ulepszone. Dzięki najbardziej wydajnemu, spersonalizowanemu i najszybszemu na świecie „Power Mask”.

Z większą ilością kolorów niż tęcza, UFO 2 jest ulepszoną wersją wielokrotnie nagradzanego UFO, które zadebiutowało na świecie w 2018 roku. Najnowsza generacja UFO debiutuje wyłącznie w pełnym spektrum światła LED, konfigurowalnymi w aplikacji procedurami pielęgnacji skóry oraz zaawansowana termoterapią, która dostarcza ciepło do skóry 5 razy szybciej niż pierwsza generacja.

Najnowocześniejsze UFO 2 zawiera więcej technologii w ramach jednego prostego, eleganckiego projektu niż jakikolwiek inny gadżet tego rodzaju – o PIĘĆ więcej niż poprzednie UFO, aby odkryć wyrafinowaną i promienną cerę w zaledwie 90 sekund.

Pełne spektrum światła LED:
8 różnych świateł LED dodaje maksymalną moc do dowolnej maski aktywowanej przez UFO po sparowaniu z tym urządzeniem. Każde światło ma inne cechy, które fachowo aktywują kluczowe składniki w poszczególnych maskach i przygotowują dedykowany i spersonalizowany zabieg.
● Purpurowe światłoLED zmniejsza wygląd cienkich linii i zwiększa blask.
● Białe światło LED poprawia wygląd skóry i zmniejsza obrzęki.
● Zielone światło LED rozjaśnia matową cerę i wyrównuje koloryt skóry.
● Pomarańczowe światło LED ożywia i budzi skórę, zapewniając zdrowy blask.
● Niebieskie światło LED zmniejsza wygląd niedoskonałości.
● Cyjan LED uspokaja i łagodzi zestresowaną skórę.
● Żółte światło LED zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi skórę.
● Czerwone światło LED zmniejsza oznaki starzenia się skóry.

● Termoterapia to delikatna i superszybka technologia ogrzewania natychmiast zmiękcza i przygotowuje skórę do jeszcze głębszego wnikania składników maseczki. Ulepszona technologia wewnątrz UFO 2 zapewnia, że urządzenie dostarcza ciepło skórze 5 razy szybciej niż pierwsza generacja UFO i przy zoptymalizowanej temperaturze 45 ° C.
● Krioterapia słynna z tego, że jest „natychmiastowym rozwiązaniem dla młodzieży”, krioterapia natychmiast chłodzi skórę, zapewniając jędrniejszy i bardziej uwydatniony wygląd, jednocześnie zmniejszając pory i obrzęki.
● Pulsacje T-Sonic: 10000 pulsacji na minutę zapewnia kojący masaż twarzy, który ułatwia wchłanianie składników aktywnych i zwiększa skuteczność formuł masek UFO. Pomagają również rozluźnić napięcie mięśni twarzy, aby wygładzić cienkie linie i zmniejszyć obrzęki.

UFO 2 łączy się wyłącznie z maskami aktywowanymi przez UFO, tworząc połączenie najnowocześniejszych technologii i pielęgnacji naturalnych składników, aby zapewnić najwyższą jakość domowego spa. FOREO wydało niedawno kolekcję masek Farm To Face, stworzonych z najlepszych składników pochodzących z całego świata, w tym nawilżającej bułgarskiej róży, oczyszczającej zielonej herbaty i wygładzającej jagody Acai.

Jak korzystać z UFO 2:
● KROK 1: Pobierz aplikację FOREO For You na Android lub Apple.
● KROK 2: Połącz się z aplikacją przez Bluetooth i naciśnij uniwersalny przycisk zasilania, aby odblokować
i zarejestrować swoje urządzenie UFO 2 po raz pierwszy.
● KROK 3: W aplikacji zeskanuj kod kreskowy maski aktywowanej przez UFO i postępuj zgodnie z instrukcjami.
Przymocuj maskę aktywowaną przez UFO do swojego urządzenia za pomocą dostarczonego pierścienia
mocującego.
● KROK 4: Po założeniu maski aktywowanej przez UFO delikatnie przesuń UFO 2 po skórze, rozprowadzając
równomiernie esencję maski. Za pomocą urządzenia UFO 2 wmasuj formułę w skórę okrężnymi ruchami
aż do zakończenia zabiegu.
● KROK 5: Delikatnie wklep pozostałą esencję w skórę lub usuń nadmiar wacikiem. W razie potrzeby zastosuj wybrany krem nawilżający.
● KROK 6: Zdejmij pierścień mocujący z urządzenia i wyrzuć maskę. Opłucz UFO 2 i pierścień mocujący pod ciepłą bieżącą wodą. Osusz, ponownie przymocuj pierścień do urządzenia i umieść go z powrotem na stojaku.

Dostępność: Sephora online
Cena: 1199 PLN

Zobacz także