Home Inne trendyUroda Wyszczuplanie uruchamia się od środka

Wyszczuplanie uruchamia się od środka

by trendy

By pomóc zmniejszyć ilość kalorii dostarczanych do organizmu, wyszczuplić sylwetkę i przywróci jędrność skóry, ELANCYL LABORATOIRE wprowadza innowacyjny zestaw: suplement diety SLIM DESIGN i żel do ciała Wyszczuplanie i ujędrnienie.

Odświeżający żel o natychmiastowym działaniu napinającym i trwałym działaniu wyszczuplająco – ujędrniającym. Skuteczność oddziaływania na sylwetkę po 7 dniach potwierdzona w testach klinicznych! SLIM DESIGN Wyszczuplanie + ujędrnianie łączy w sobie mnóstwo wyjątkowych składników aktywnych: kofeina uwalnia kwasy tłuszczowe, bluszcz ułatwia drenaż w połączeniu z masażem, a wytłoki z jabłek ujędrniają skórę. Odświeżająca konsystencja + jedno użycie dziennie = dwa dobre powody, by się tego trzymać! Wspaniały, odświeżający żel o ożywczym zapachu, przyjemny i dobrze wchłaniający się podczas masażu, SLIM DESIGN Wyszczuplanie + ujędrnianie umożliwia założenie ubrania zaraz zabiegu.

  • SZYBKIE I WYRAŹNE DZIAŁANIE NAPINAJĄCE – od 30 minut do 4 godzin  do po aplikacji.
  • SKUTECZNOŚĆ UDOWODNIONA KLINICZNIE Potwierdzone działanie ujędrniające po 28 dniach
  • stosowania w okolicy brzucha, ud i ramion
  • Wymodelowana sylwetka po 7 dniach3
  • Udowodniony efekt wyszczuplający po 14 dniach

 Cena: ok. 100 zł / 150ml

Dla dwukrotnie lepszego efektu suplement diety SLIM DESIGN działa komplementarnie z żelem SLIM DESIGN Wyszczuplanie + ujędrnianie!

Kapsułki wspomagające proces wyszczuplania  3 kg masy tłuszczowej w ciągu ośmiu tygodni!

Dzięki wysokiej zawartości wyciągu z alg brunatnych i guarany kapsułki wspomagające proces wyszczuplania SLIM DESIGN działają na masę tłuszczową, zmniejszając absorbcję tłuszczów i stymulując ich spalanie. Zmniejsza się uczucie głodu. MNIEJ KILOGRAMÓW BEZ WILCZEGO GŁODU

95% ze składników pochodzenia roślinnego, opracowane zgodnie z najlepszą wiedzą i doświadczeniem LABORATOIRES PIERRE FABRE w zakresie odżywiania i zdrowia.  Algi brunatne Ascophyllum nodosum są bogate w polifenole morskie zwane również florotaninami. Ma liczne właściwości stymulujące utratę wagi: hamuje enzymy trawienne uczestniczące w metabolizmie tłuszczów – lipazy i amylazy – i ułatwia eliminację złogów tłuszczu, ograniczając jego magazynowanie.

By utracie wagi nie towarzyszyła utrata jędrności czy wiotczenie skóry, Kapsułki wspomagające proces wyszczuplania SLIM DESIGN wykorzystują właściwości alg brunatnych i energię witaminy C, mistrzyni napinania i przeciwdziałania zmęczeniu.

Dwie kapsułki zażywane raz dziennie, by spalić tłuszcz i ograniczyć jego magazynowanie -3 kg masy tłuszczowej w ciągu ośmiu tygodni!

Cena: ok. 90 zł / 60 kapsułek

DUET KAPSUŁKI + ŻEL: PONAD 80% ZADOWOLONYCH KOBIET

Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

Zobacz także