Home Inne trendyZdrowie AVENE, A-DERMA, DUCRAY oraz DEXERYL wspierają polskie szpitale

AVENE, A-DERMA, DUCRAY oraz DEXERYL wspierają polskie szpitale

by trendy

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska wspiera szpitale wysyłając emolienty do pielęgnacji skóry oraz produkty do higieny marki AVENE, A-DERMA, DUCRAY i DEXERYL, przeznaczone dla personelu medycznego. Firma przekazała niezbędne w obecnym czasie specjalistyczne kremy kojące, regenerujące, barierowe oraz chusteczki, mydła, żele myjące, rękawiczki nitrylowe przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry wysuszonej i narażonej na podrażnienia poprzez stosowanie płynów dezynfekcyjnych. Przez ten gest firma chce wesprzeć medyków i jednocześnie podziękować im za pracę wymagającą obecnie dodatkowej odwagi i poświęcenia.

Trzeba w tym szczególnym momencie historii pomagać tak, jak można. Te kilka tysięcy kremów czy innych kosmetyków myjących to kropla w morzu potrzeb, ale krople tworzą oceany i każdy gest ma znaczenie.

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique, firma z 60 letnim doświadczeniem farmaceutycznym, pionier w dziedzinie dermokosmetyków stawia przed sobą misję dbania o zdrowie, projektując i opracowując innowacyjne rozwiązania inspirowane przez użytkowników, które przyczyniają się do poprawy komfortu życia pacjentów. Osiągamy to poprzez współpracę z pracownikami służby zdrowia, naszymi zaufanymi partnerami na całym świecie, czerpiąc nieustanną inspirację z natury, zawsze przestrzegając etyki farmaceutycznej.

W Pierre Fabre jesteśmy przekonani, że za każdym razem, gdy pomagamy choć jednej osobie, sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Zobacz także