Home Pielęgnacja Nowe kosmetyki tołpa dermo body!

Nowe kosmetyki tołpa dermo body!

by trendy

Wiosnę już czuć w powietrzu. Ale wiosna to nie tylko ładna pogoda i rośliny wypuszczające pierwsze pąki. To także patrzenie z nadzieją w przyszłość i dużo uśmiechu. W najbliższym czasie będziemy potrzebować jeszcze więcej troski o samych siebie. Sprawiajmy sobie małe wielkie przyjemności, odpoczywajmy, dbajmy o naszego ducha i oczywiście o nasze ciało.

Zdrowa dieta, ruch i odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji – to podstawa.

Nasze ciało zasługuje na właściwą pielęgnację. To naturalne, że chcemy zadbać o siebie jak najlepiej. To wyraz miłości do samej siebie. Każda z nas używa produktów do pielęgnacji ciała, więc jeśli te z linii tołpa dermo body mają na nasze ciała jeszcze dodatkowy, dobry wpływ to czemu nie zafundować sobie tego co najlepsze? Uważamy, że body positive to nie lenistwo i machnięcie ręką na każdy „defekt” naszego ciała. To akceptacja i miłość, która przejawia się w chęci dbania o siebie w najlepszy możliwy sposób.

Stale idziemy do przodu. Chcemy odpowiadać na Wasze potrzeby, a nawet czasem być o krok przed nimi. Dlatego słuchamy tego, co nam mówicie. I w odpowiedzi przedstawiamy Wam nasze nowe dermo body.

Do tej pory mogłyście testować m.in. nasze multi serum antycellulitowe, nocny turbo-krem antycellulitowy, wyszczuplający koncentrat modelujący i wypełniające serum do biustu.
Dziś czas na nowości: dermo body bust. ujędrniający krem do biustu i dekoltu, dermo body max efekt. skoncentrowany krem do ciała 5w1 oraz dermo body max efekt. złuszczające kwasy w chusteczce do ciała.

Parę słów o borowinie

Nie ma dnia, byśmy nie wspominali o naszym unikalnym składniku, jakim jest torf tołpa®. Nie robimy tego, by Was zanudzać, czy się chwalić. Po prostu doceniamy ten unikalny składnik i chcemy zwrócić Waszą uwagę na jego potwierdzone działanie. Dziś z kolei parę słów o borowinie tołpa®. To właśnie wyciąg borowinowy jest składnikiem formuł naszych kosmetyków do pielęgnacji ciała, w tym trzech naszych nowości. Borowina tołpa® ma właściwości ujędrniające i wyszczuplające, detoksykuje i pomaga zwalczać pomarańczową skórkę, pobudzając metabolizm tkanki tłuszczowej.

Nowy rozdział dermo body

Niewątpliwym atutem i wyróżnikiem naszych nowości jest skuteczność potwierdzona badaniami aparaturowymi. Kosmetyki szybko się wchłaniają, a dodatkowo mają ciekawe formulacje jak np. kwasy w chusteczce, czy multifunkcyjny krem 5w1. A pierwsze Wasze recenzje po ich przetestowaniu, dają nam nadzieję, że szybko je pokochacie.

Nowy ujędrniający krem do biustu i dekoltu oprócz borowiny tołpa® zawiera oligosa-charydy z korzenia cykorii odpowiedzialne za lifting biustu i dekoltu, a także kompleks protein sojowych i ekstraktu z grzybów, który ma działanie ujędrniające. Krem został stworzony z myślą o pielęgnacji bardzo delikatnej skóry dekoltu, a nawet szyi, na których bardzo szybko widać pierwsze oznaki starzenia, a często o nich zapominamy.

Nowy dermo body max efekt. skoncentrowany krem do ciała 5w1,  jak wskazuje nazwa, spełnia kilka funkcji: silnie ujędrnia, nawilża, odżywia skórę, zapobiega starzeniu i powstawaniu rozstępów. Poprawia elastyczność skóry o 9% i zwiększa wytrzymałość na rozciąganie. Zawiera aż 7 skutecznych składników aktywnych. Natomiast nowe dermo body max efekt. kwasy do ciała w chusteczce to świetna odnowa ciała bez drobinek peelingujących i spłukiwania. Chusteczki są nasączone kwasami AHA (20%) i kwasem glikolowym (10%), dzięki czemu doskonale złuszczają naskórek i wygładzają.

Dzień kobiet już za nami, ale my wyznajemy zasadę, że każdy dzień jest dobry, by sprawiać sobie niespodzianki. Dbajmy o siebie! Już wkrótce zdradzimy Wam kilka sekretów o tym, jak dbać o naszych mężczyzn, co — wbrew pozorom — wcale nie musi być trudne.

Zobacz także