Home Inne trendyZdrowie Black Week z Curaprox!

Black Week z Curaprox!

by trendy

Zbliża się największe święto zakupów, jakim jest Black Week! Z tej okazji marka Curaprox przygotowała dla fanów pięknego i zdrowego uśmiechu atrakcyjną zniżkę na wszystkie produkty z linii Black is White. Od 22.11 do 28.11.2021 r. w sklepie internetowym marki, kupując szczoteczkę soniczną, szczoteczki manualne, pastę do zębów, a nawet gumy do życia z serii Black is White, możemy skorzystać z 30% rabatu. To doskonały moment, aby przygotować się na mycie zębów, które stanie się delikatną i pełną radości podróżą do zdrowia jamy ustnej.

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White

Stworzona z myślą o osobach, dla których liczy się styl i zdrowie jamy ustnej w eleganckim wydaniu. Do tego łączy design ze stomatologią i pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów. Szczoteczka posiada włókna Curen®, które pokryte są aktywowanym węglem, co umożliwia usuwanie przebarwień bez uszkadzania szkliwa, a dzięki niewielkiemu wygięciu główki, można łatwo czyścić najtrudniejsze miejsca. Hydrosonic Blask is White została wyposażona w  trzy tryby działania i jeden intuicyjny przycisk służący do przechodzenia między nimi. Dodatkowo wydajny silnik pozwala na szczotkowanie przez całe 60 minut z częstotliwością nawet 42 000 obrotów na minutę. W zestawie znajdziemy małą ładowarkę wraz z opakowaniem podróżnym.

Dwupak szczoteczek manualnych Black is White

Kultowe szczoteczki od Curaprox zapewniają zupełnie nowe doświadczenie w zakresie czyszczenia zębów. Posiadają aż 5100 ultra cienkich włókien Curen®, które są delikatne dla zębów  i dziąseł, lecz absolutnie bezlitosne dla płytki bakteryjnej. Kompaktowa główka szczoteczek, specjalnie ukształtowana i lekko wygięta, zapewnia optymalną siłę czyszczenia. Natomiast ośmiokątna rączka umożliwia szczotkowanie pod właściwym kątem 45 stopni. Do wyboru mamy dwupak z dwiema czarnymi szczoteczkami lub duet czarnej i białej. Który z nich zagości w Twojej łazience?

Pasta do zębów Black is White

Wybielające właściwości zawdzięcza zawartości aktywnego węgla. To właśnie on w ultradelikatny sposób pomaga usunąć osad oraz przebarwienia bez ingerencji w strukturę szkliwa. Dodatkowo pasta zawiera hydroksyapatyt – naturalny minerał, który odbudowuje ubytki w szkliwie, wzmacnia je i zapobiega powstawaniu próchnicy. Znajdziemy tu również fluorek i naturalnie występujące w ślinie enzymy, które chronią przed próchnicą zębów i stymulują funkcje śliny, wspomagając zdrowie jamy ustnej. Nie zawiera SLS, środków wybielających i granulek z tworzywa sztucznego.

Guma do żucia Blask is White

Żuj i wybielaj zęby! Guma do żucia Black is White zawiera aktywny węgiel wybielający zęby, a także mnóstwo innych składników wspomagających higienę jamy ustnej i chroniących przed próchnicą. Aktywny węgiel usuwa przebarwienia i wybiela zęby bez żadnych uszkodzeń. Hydroksyapatyt wypełnia ubytki. Oksydaza glukozowa działa antybakteryjnie, a ksylitol daje ochronę przed próchnicą i zapewnia słodki smak. Gumy do żucia posiadają cytrusowo-miętowy, świeży smak. Wyraź swój styl z Curaprox.

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White: 730,00 zł
Dwupak szczoteczek manualnych Black is White: 57,00 zł
Pasta do zębów Black is White: 96,00 zł/ 90 ml
Guma do żucia Black is White: 22,50 zł

 

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach
i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

Zobacz także