Home Inne trendyZdrowie Body Health Twój ekspert piękna!

Body Health Twój ekspert piękna!

by trendy

Firma Body Health Group z Argentyny to jeden ze światowych liderów branży medycyny estetycznej i kosmetyki. Po kilku latach przerwy powraca na polski rynek, by oferować  najwyższej klasy, unikalne, bezpieczne i skuteczne urządzenia.

Marka zapewnia wysoką jakość parametrów swoich urządzeń, która została narzucona przez europejski rynek usługowy. Body Health troszczy się o ciało kobiet i mężczyzn już w 36 krajach na całym świecie, ma odpowiedź na każdy problem skóry i ciała.

Co wyróżnia markę Body Health?

– Innowacyjność. Jako pierwsza wynalazła terapię KRIOFREKWENCJI (cryorf). Jest to krioterapia połączoną z radiofrekwencją, to bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna terapia, która łączy w sobie krioterapię (-25°C) oraz wewnętrzne podgrzewanie tkanek ciała (do ponad 55°C) metodą wielobiegunowych (multipolar) fal radiowych. Połączenie zimna i ciepła wywołuje szok termiczny, który stymuluje syntezę kolagenu i włókien elastynowych, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt liftingu już po pierwszej sesji.

Rezultaty. HImFU (nowa generacja HIFU) to zaawansowana, nieinwazyjna i unikatowa terapia do leczenia miejscowej otyłości. Wykorzystuje wieloogniskowe fale ultradźwiękowe, które wytwarzają efekt termo-mechaniczny w tkance tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej ostatecznego zniszczenia. Pacjenci tracą zwykle od 1 do 5 cm w obwodzie ciała, dzięki czemu uzyskują efekt modelowania sylwetki już po jednej sesji zabiegowej.

Co jeszcze oferuje marka?

– Terapia podciśnieniowa – endermomasaż (DermoHealth), to nieinwazyjna terapia podciśnieniowa z ciągłym podciśnieniem i stałym przepływem, która generuje mobilizację tkanek skóry, zwiększa mikrokrążenie, ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki temu uzyskujemy efekt modelowania sylwetki. DermoHealth to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu cellulitu i miejscowego nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej.

Mikrodermabrazja diamentowa. Body Health opracowało unikatową metodę polegającą na wykorzystaniu jednorazowych, diamentowych plastrów, które zmieniane są podczas każdego zabiegu. Dzięki tej innowacyjnej technice zapewniona zostaje maksymalną skuteczność działania i maksymalna higiena.

Więcej informacji: www.polmax.eu

Zobacz także