Home Inne trendyZdrowie Curaprox – Prezent dla Mamy pełen miłości

Curaprox – Prezent dla Mamy pełen miłości

by trendy

Zbliżający się Dzień Matki to doskonała okazja, by wyrazić swoją troskę w szczególny sposób. Szczoteczka manualna Curaprox CS 12460 velvet wykonana jest w wysokiej jakości standardzie GOLD. Podobnie jak matczyne serce jest pełna delikatności i z wyjątkową czułością dba o zdrowie zębów i dziąseł. To właśnie jest idealny prezent dla Mamy. A to wszystko z miłości do pięknego uśmiechu.

Jest miękka jak aksamit. Ma elegancki, matowy design. Przenosi higienę jamy ustnej na zupełnie inny wymiar. Mowa tu o szczoteczce Curaprox CS 12460 velvet. Powstała ona z myślą o mocnych zębach bez uszkodzeń szkliwa i zdrowych dziąsłach bez ryzyka ich recesji. Posiada ona aż 12460 gęsto osadzonych, niewiarygodnie cienkich włókien Curen®.

 Curaprox CS 12460 velvet

Każde z nich ma średnicę zaledwie 0,08 mm, czyli prawie tak cienką jak włos! Gęsta powierzchnia czyszcząca doskonale usuwa płytkę nazębną pozostawiając zęby idealnie czyste. Mycie ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka. Pomaga ona wygodnie trzymać szczoteczkę pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Produkt dostępny jest aż w 36 wersjach kolorystycznych – marka Curaprox oferuje personalizację koloru uchwytu i włosia. Dzięki temu możesz stworzyć niepowtarzalny prezent dopasowany do gustu i stylu swojej Mamy. Już teraz, w wyjątkowy sposób podkreśl indywidualność tej niepowtarzalnej relacji.

Curaprox CS 12460 velvet: 37,50 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych i na www.curaprox.pl.

Zobacz także