Home Inne trendyStyl życia FLOSLEK wspiera personel medyczny walczący z epidemią koronawirusa

FLOSLEK wspiera personel medyczny walczący z epidemią koronawirusa

by trendy

Ostatnie tygodnie to swego rodzaju sprawdzian dla całych społeczeństw i państw. Nie tylko z tego, jak władze przygotowały się do walki z epidemią koronawirusa, ale też z tego jak my, obywatele, radzimy sobie w tej trudnej sytuacji. Największy ciężar spoczywa na barkach pracowników służby zdrowia: ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy… To oni stoją na pierwszej linii frontu, robią wszystko, co możliwe, by sprostać wyzwaniu i uratować jak najwięcej zakażonych. Ale w tej batalii potrzebują nie tylko słów wdzięczności, otuchy, ale też konkretnego wsparcia.

Polacy, a także szereg firm połączyło siły i środki, by wspomóc możliwie najwięcej pracowników placówek ochrony zdrowia. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK również. Wspólnie z miesięcznikiem Zwierciadło przekazaliśmy wybranym szpitalom zakaźnym specjalnie wybrane na ten cel kremy do rąk Bogactwo 4 stron świata, o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjno – odżywczych i cudownych egzotycznych zapachach.

Wśród wartości naszej marki, które od ponad 26 lat są kompasem dla naszych działań i definiują sposób, w jaki poruszamy się w świecie, jest troska o Człowieka. Naturalnym dla nas jest, że dzielimy się naszymi produktami z potrzebującymi. W tej wyjątkowej sytuacji postanowiliśmy wesprzeć pracowników służby zdrowia i zatroszczyć się o ich zniszczone ciągłą dezynfekcją dłonie. Chcemy im w ten sposób podziękować, pokazać, że szanujemy i doceniamy ich ciężką pracę i wielkie zaangażowanie podkreśla Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Kosmetyki trafią do placówek zakaźnych w najbliższych dniach.

Na wsparcie rzeczowe może tez liczyć lokalna społeczność. Jako firma mająca swą siedzibę w Piasecznie, zdecydowaliśmy się przekazać środki ochrony, takie jak maseczki, żele antybakteryjne oraz kremy do rąk policjantom z miejscowej Komendy Powiatowej Policji. Wszystko po to, by bez strachu o własne zdrowie mogli skupić się na sprawach priorytetowych w czasie epidemii, w tym pomocy osobom przebywającym na kwarantannie.

Nie mogliśmy również zapomnieć o najsłabszych, często samotnych mieszkańcach naszego powiatu. Jeszcze przed świętami, wspólnie z grupą wolontariuszy Caritas Piaseczno, dostarczymy środki antybakteryjne i pielęgnacyjne do ponad setki podopiecznych.

Pomagajmy, razem możemy więcej!

Zobacz także