Home Inne trendyZdrowie Podczas „trudnych dni” również bądź eko!

Podczas „trudnych dni” również bądź eko!

by trendy

Coraz więcej osób stara się żyć w zgodzie ze środowiskiem. W domu oszczędzamy wodę, prąd, a także dużą uwagę przywiązujemy do segregacji śmieci. Chcąc używać jak najmniej plastiku – pijemy wodę z kranu, a na zakupy idziemy z własną bawełnianą torbą. Robimy przemyślane zakupy, tak by nie marnować jedzenia. Edukujemy siebie i innych na temat życia w stylu EKO. Trend ten jest coraz bardziej popularny, ponieważ chcemy żyć w zgodzie z naturą każdego dnia…

No właśnie, a co z produktami dla kobiet? Czy znajdziemy wśród nich te –  EKO? Niektóre środki do higieny intymnej mogą wywoływać podrażnienia, a przy dłuższym stosowaniu prowadzić do alergii. To wszystko, niestety wynika z zawartości w tych szkodliwych dla skóry związków chemicznych. Podpaski powodować mogę pieczenie, swędzenia, a nawet odparzenia skóry. Jednak, stosowanie tych środków podczas menstruacji jest konieczne. Warto zaznajomić się z ekologicznymi produktami do higieny, które mogą pozytywnie nas zaskoczyć. Gdzie szukać takich marek?

Oto i ona! Marka Gentle Day wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet ceniących wygodę i bezpieczeństwo w „te dni”. Miesiączce towarzyszy ból, dyskomfort oraz złe samopoczucie. Istotny jest wybór takich produktów, które nie tylko zabezpieczają bieliznę przed plamieniem, ale też zapewniają kobiecie komfort i świeżość. Z Gentle Day jest to możliwe!

Wkładki i podpaski Gentle Day to produkty ekologiczne. Uzyskały certyfikat MADE FOR HEALTH – potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. Oznacza to, że artykuły poddawane są analizie chemicznej na szkodliwe substancje.  Nowością są tampony – bez plastiku, w który owinięte był każdy z nich – zastąpiony PAPIEREM! Są w 100% ekologiczne oraz ulegają biodegradacji.

W ofercie znaleźć można: podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne  – o różnej wielkości, wkładki,  chusteczki nawilżane, delikatny płyn do higieny intymnej, a także bieliznę. Wszystkie produkty dostępne są na stronie: gentleday.pl i kupić je można ONLINE – bez wychodzenia z domu. Z Gentle Day poczujesz się się komfortowo, nawet podczas dni, których bardzo nie lubisz. Co więcej pozostaniesz w trendzie EKO! Zamów i przekonaj się już dziś.

Zobacz także