Home Włosy AGE PERFECT – WIELOWYMIAROWA KOLORYZACJA UPIĘKSZAJĄCA

AGE PERFECT – WIELOWYMIAROWA KOLORYZACJA UPIĘKSZAJĄCA

by trendy

Każda kobieta marzy o zdrowych, lśniących i zadbanych włosach. Włosy są symbolem kobiecości – dodają nam pewności siebie i sprawiają, że czujemy się atrakcyjnie. Z upływem czasu włosy tracą elastyczność i blask. Dlatego niezwykle istotna jest odpowiednio dopasowana pielęgnacja i koloryzacja.

Włosy, tak samo jak ciało i twarz, również podlegają procesowi starzenia – wraz z wiekiem stają się cieńsze i bardziej uwrażliwione. Ich kondycja jest wyraźnie słabsza, w efekcie czego farbowanie staje się trudniejsze. Kolor nałożony na włosy dojrzałe bardzo często może tworzyć efekt „hełmu” na głowie, wpływając niekorzystnie na kondycję oraz na wygląd już osłabionych włosów. Problemem u wielu kobiet są również szybko pojawiające się odrosty oraz widocznie siwe włosy, przez co dobranie odpowiedniego koloru, który nie tylko będzie efektowny, ale również trwały, nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dlatego marka L’Oréal Paris stworzyła gamę produktów perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb kobiet 65+, które pragną cieszyć się pięknym kolorem w każdym wieku.

Koloryzacja Age Perfect od L’Oréal Paris została stworzona z myślą o dojrzałych, siwych włosach. Nowoczesna technologia wielowymiarowego koloru pozwala na uzyskanie świetlistego, żywego efektu pełnego lśniących refleksów oraz optymalne pokrycie siwych włosów.. Opatentowana dwustronna szczoteczka sprawia, że aplikacja jest bezproblemowa i precyzyjna, także z tyłu głowy. Zapewnia łatwą aplikację kremu koloryzującego na długościach i precyzyjną aplikację na włosach na skroniach. Efekt? Zdrowo wyglądające włosy oraz zachwycający blask koloru! Gama Age Perfect posiada w swoim portfolio osiem odcieni, zarówno chłodnych, jak i ciepłych – od bardzo jasnego do ciemnego blondu. Kolory zostały dopasowane tak, aby każda kobieta mogła znaleźć swój idealny odcień i poczuć się pięknie – niezależnie od wieku. Ponieważ jesteś tego warta!

Zobacz także