Home Inne trendyKuchnia Mycie kuchni w stylu eko

Mycie kuchni w stylu eko

by trendy

Czystość w kuchni to sprawa nadrzędna. Codzienne przygotowywanie posiłków, gotowanie, smażenie, powoduje osadzanie się tłuszczu, przypaleń oraz innego rodzaju zabrudzeń, które są ciężkie do oczyszczenia i według powszechnej opinii wymagają silnych detergentów.
Ile razy męczyliście się z tłustymi plamami i zabrudzeniami, które szorowaliście długo i czasami bezskutecznie ?! Co gorsza cierpiały na tym nasze dłonie. Substancje zawarte w produktach uczulały, powodowały swędzenie i wysypkę. Tu pojawia się pytanie: czy da się połączyć skuteczne i szybkie sprzątanie kuchni z ekologią? Jak najbardziej!

Z pomocą przychodzi marka CAMOLIN, która rozszerza swój asortyment o naturalne środki do sprzątania.

BIAŁA PRZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI to naturalny, wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Zawiera aż 95% składników pochodzenia naturalnego, jest łagodny dla naszych rąk i środowiska.

Co ważne – skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud. Nie pozostawia smug ani zarysowań. Formuła płynu zawiera substancje myjące ulegają łatwej biodegradacji, a butelki zostały stworzone w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.

BIAŁA PORZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI możemy stosować również do czyszczenia szkła, stali nierdzewnej oraz ceramiki. Pozostawia świeży oryginalny zapach białej porzeczki, który został zainspirowany polską naturą.

Wszyscy sprzątamy. Róbmy to w zgodzie ze środowiskiem i sobą!

Więcej informacji: www.camolin.eu

Zobacz także