Home Inne trendyStyl życia ZAMÓW KOSMETYKI ZO Skin Health BEZPOŚREDNIO DO DOMU!

ZAMÓW KOSMETYKI ZO Skin Health BEZPOŚREDNIO DO DOMU!

by trend

Marka ZO wychodzi naprzeciw potrzebom swoich  stałych klientów! Specjalnie dla nich została uruchomiona sprzedaż wysyłkowa, aby zachować ciągłość pielęgnacji przepisanej przez dermatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej.

ZO Skin Health to produkty, które dostępne są wyłącznie w wybranych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej. W związku z wprowadzeniem stanu epidemii wszystkie kliniki w Polsce zamknięto ze względów bezpieczeństwa. Wszelkie konsultacje zostały odwołane, a pacjenci stracili możliwość nabycia niezbędnych produktów do pielęgnacji.

Wiedząc, jak istotną rolę odgrywa systematyczność oraz ciągłość stosowania kuracji dermatologicznej, marka ZO Skin Health proponuje nowe rozwiązanie, które umożliwia zakup kosmetyków za pośrednictwem gabinetów dermatologii i medycyny estetycznej. Aby nabyć produkty ZO, wystarczy skontaktować się online z kliniką, pod opieką której jesteśmy i złożyć zamówienie. Produkty zostaną dostarczane w wygodnej i bezpiecznej formie jaką w obecnej sytuacji jest przesyłka.

Lista gabinetów, z którymi współpracuje marka ZO dostępna jest na stronie www.esteva.pl

Zobacz także