Home Włosy HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE

HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE

by trendy

Dobroczynny wpływ kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach znany jest od pokoleń. Nie naruszają naturalnej bariery ochronnej, ponieważ nie zawierają SLS, SLES, PEG, sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz olejów mineralnych. W przypadku skóry szczególnie wrażliwej z problemami atopowymi najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja, która pomoże zapobiegać nasilaniu się nieprzyjemnych dolegliwości.

Polska marka – BARWA, wychodząc naprzeciw potrzebom osób doświadczających uporczywych symptomów alergicznych, wprowadziła na rynek HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE opracowane z myślą o potrzebach włosów i skóry głowy, szczególnie podatnych na podrażnienia związane z codzienną pielęgnacją. Łagodnie i głęboko oczyszczające micele skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków. Dzięki zawartości w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych produkty dbają o równowagę skóry głowy i odpowiednią pielęgnację każdego rodzaju włosów.

HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY NAWILŻAJĄCY – z ekstraktem z lnu
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: SUCHYCH I ZNISZCZONYCH

Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z lnu, to produkt opracowany z myślą o potrzebach włosów suchych i zniszczonych oraz odwodnionej skóry głowy. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu i wspomagającej działanie trehalozy szampon dogłębnie nawilża strukturę włosów, poprawia ich kondycję
i przywraca naturalny blask, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. W efekcie włosy stają się jedwabiście miękkie, lśniące i zdrowe.
Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY WZMACNIAJĄCY – z ekstraktem z pszenicy
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: OSŁABIONYCH, WYPADAJĄCYCH

Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z pszenicy, jest produktem dedykowanym włosom osłabionym i wypadającym oraz wrażliwej skórze głowy.
Ekstrakt z pszenicy i wspomagający działanie pantenol zawarte w szamponie sprawiają, że produkt wzmacnia strukturę włosa, tworzy film ochronny i odbudowuje zniszczone końcówki, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. Efekt? Włosy stają się mocne, gładkie i zdrowe.
Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY NORMALIZUJĄCY – z ekstraktem z szałwii
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ

Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z szałwii, to produkt stworzony z myślą o potrzebach włosów przetłuszczających się oraz podatnej na podrażnienia skóry głowy. Poprzez zawartość ekstraktu z szałwii oraz wspomagającego działanie mentolu, szampon odświeża włosy, działa przeciwłojotokowo i zapobiega ponownemu przetłuszczaniu, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. temu włosy stają się świeże, lekkie i zdrowe.
Sposób użycia Dzięki: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Zobacz także