Home Pielęgnacja KINDII – SKIN BALANCE Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt do skóry normalnej

KINDII – SKIN BALANCE Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt do skóry normalnej

by trendy

Skóra dziecka jest niezwykle delikatna, cienka i bardzo podatna na przesuszenia. Zanim osiągnie swoją dojrzałość i zacznie normalnie funkcjonować, muszą upłynąć około 3 lata. Do tego czasu wymaga szczególnej pielęgnacji opartej na dobroczynnych emolientach, które wchodzą w skład chusteczek Kindii Skin Balance. Chusteczki Kindii, dzięki dobroczynnym składnikom nawilżają oraz natłuszczają skórę dziecka, a jednocześnie tworzą barierę ochronną ograniczającą utratę wody i przenikanie z zewnątrz szkodliwych substancji.

Chusteczki nawilżane Kindii – Skin Balance przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry normalnej. Nowe, wyjątkowo miękkie i duże chusteczki skutecznie i delikatnie oczyszczają skórę dziecka oraz chronią przed podrażnieniami. Wszystko za sprawą dobroczynnych składników wchodzących w ich skład. Olejek migdałowy, który jest naturalnym emolientem, nawilża i ujędrnia skórę, a witamina E działa przeciwzapalnie i regeneruje naskórek. Chusteczki nawilżane Kindii mają bardzo delikatny zapach dający uczucie odświeżenia i co bardzo ważne – są przebadane dermatologicznie, hipoalergiczne, nie zawierają alkoholu, PEG-ów i parabenów.

Każdy rodzic z pewnością ucieszy się również z nowego, dużego opakowania Kindii – Skin Balance. Opakowanie liczące sobie 100 chusteczek jest nie tylko ekonomiczne, ale także bardzo wygodne. Wszystko za sprawą zamknięcia typu pop-up, które ułatwia używanie chusteczek i jednocześnie chroni przed ich wyschnięciem.

Chusteczki Kindii Skin Balance, cena: 7,99/ 100 szt. – nowe, duże opakowanie z zamknięciem typu pop-up lub 4,99 zł/ 72 szt.

W portfolio marki znajdziemy także chusteczki nawilżane Kindii New Baby Care do delikatnej skóry noworodków i niemowląt (cena: 4,99 zł/ 60 szt.) oraz bezzapachowe chusteczki Kindii Ultra Sensitive do skóry wrażliwej (cena: 4,99 zł/ 60 szt.).

Zobacz także