Home Pielęgnacja Malinowo-jeżynowe nawilżenie od Tutti Frutti

Malinowo-jeżynowe nawilżenie od Tutti Frutti

by trendy

Seria kosmetyków Tutti Frutti Malina&Jeżyna to połączenie cennych składników odżywczych działających na skórę niczym eliksir młodości. Ich sekretem jest bogactwo witamin A, E, F oraz wspaniałe, naturalne olejki owocowe! Już dziś wskocz pod prysznic z aromatycznym olejkiem, wygładź swoją skórę cukrowym peelingiem, a na koniec wsmaruj w nią nawilżające masło – my wiemy, że to działa – na ciała!

W malinowo-jeżynowym chruśniaku Tutti Frutti znajdziemy:

OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC MALINA&JEŻYNA
Olejek do kąpieli i pod prysznic Malina&Jeżyna to dziki prysznic młodości! Naturalne olejki owocowe i zawarte w nich składniki odżywcze oraz witaminy A, E i F powstrzymają Twoją skórę przed emeryturą. Zresztą… pod prysznicem czas nie istnieje!
Sugerowana cena olejku do kąpieli i pod prysznic: 14,40 zł/ 425 ml

ODŻYWCZY CUKROWY PEELING DO CIAŁA MALINA&JEŻYNA
Peeling Malina&Jeżyna to owocowe oczyszczanie! Witamina A, E, F, oraz naturalne olejki owocowe zmaksymalizują efekt odmłodzenia i przygotują skórę na dalsze rytuały pielęgnacyjne!
Sugerowana cena peelingu cukrowego: 18,30 zł / 300 g
Sugerowana cena peelingu cukrowego mini: 5 zł / 100 ml

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA MALINA&JEŻYNA
Ostatni etap pielęgnacji to naturalnie Masło z aromatyczną maliną i kuszącą jeżyną czyli słodycz zapachu i zapach słodyczy! A w środku? Bogactwo witamin A, E, F, a do tego naturalne olejki owocowe przepełnione składnikami odżywczymi! Wygodne opakowanie z klapką pozwoli w kilka sekund dobrać się do cennej zawartości by móc wsmarować ją w spragnione nawilżenia ciało. Do dzieła!
Sugerowana cena masła do ciała: 14,95 zł / 200 ml

Zobacz także