Home Makijaż Złote Tarasy z Golden Rose

Złote Tarasy z Golden Rose

by trendy

Marka Golden Rose nie zwalnia tempa i rozszerza swój zasięg. 3 listopada otworzyła swój kolejny, stacjonarny punkt. Tym razem w Złotych Tarasach, które uchodzą za jedno z najmodniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc stolicy. To kolejne, firmowe stoisko brandu na mapie Warszawy, co w połączeniu z licznymi punktami franczyzowymi świadczy o postępującej ekspansji marki. Nowe stoisko w estetyczny i specjalnie zaprojektowany sposób, nawiązujący do wystroju centrum, uzupełnia przestrzeń o barwne kosmetyki do makijażu i niepowtarzalną atmosferę, o którą dbają eksperci znający najnowsze make-up trendy. Wykwalifikowana kadra pomoże w wyborze idealnego produktu dopasowanego na indywidualnych potrzeb.

Nieliczni wiedzą, że popularna marka kosmetyków swój pierwszy, polski punkt otworzyła właśnie w Warszawie. Już od 15 lat miłośniczki makijażu mogą cieszyć się wspaniałymi kosmetykami modnych odcieniach oraz, co ważne, w przystępnej cenie. Obecnie firma posiada 76 punktów sprzedaży w całej Polsce, usytuowanych na terenie galerii handlowych. Nowy obiekt jest 38 stoiskiem firmowym i wyróżnia się na tle innych punktów marki unikatowym, nowoczesnym, dopasowanym do wnętrz Złotych Tarasów, designem.

Stoisko znajduje się na parterze galerii, na przeciwko salonów Gatta i Orange. Zapraszamy do skorzystania z kolorowej oferty marki i poznania jej produktów bliżej.

Zobacz także