Home PielęgnacjaTwarz Hydra Genius na ratunek skórze

Hydra Genius na ratunek skórze

by trendy

Marka L’Oréal Paris spieszy na ratunek skórze, która zwłaszcza podczas sezonu letniego oraz post-letniego, wymaga dokładnej pielęgnacji oraz zadbania przede wszystkim o jej kondycję i nawilżenie. Sezon letni się skończł, a skóra zwłaszcza po kąpielach słonecznych, wymaga natychmiastowego nawilżenia. Po wakacyjnym czasie często narzekamy na problemy skóry. Jednym z głównych zmartwień jest przesuszona skóra twarzy, szyi i dekoltu, którą trzeba odpowiednio przygotować na sezon jesienno-zimowy. Musimy zadbać o to, aby była delikatna, jędrna i nawilżona. Nowe produkty z serii Hydra Genius bazują na wodzie aloesowej i kwasie hialuronowym. Doskonale sprawdzą się w odbudowaniu struktury skóry, zwłaszcza w kwestii nawilżenia po odwodnieniu. Dlatego też marka L’Oréal Paris stworzyła produkty o formule, która odświeża jak woda, przy czym posiada również właściwości głęboko nawilżającego kremu.
W oparciu o tę recepturę stworzono trzy produkty – żele z serii Hydra Genius, przeznaczone do trzech typów skóry: suchej i wrażliwej, suchej i normalnej oraz normalnej i wrażliwej.

  • HYDRA GENIUS ŻEL DO SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ 39,99 / 70 ml
  • HYDRA GENIUS ŻEL DO SKÓRY SUCHEJ I NORMALNEJ 39,99/70 ml
  • HYDRA GENIUS ŻEL DO SKÓRY NORMALNEJ  I MIESZANEJ 39,99 zł/70 m

Wszystkie rodzaje skóry, które potrzebują dodatkowego nawilżenia, znajdą ukojenie w gamie Hydra Genius. Produkty marki L’Oreal Paris nie tylko dbają odpowiedni poziom nawodnienia skóry, ale też stanowią idealną bazę pod makijaż. Mają lekką, delikatną formułę, błyskawicznie się wchłaniają oraz zapewniają długotrwałe działanie nawilżające. Dzięki produktom Hydra Genius, skóra nabierze świeżego i gładkiego wyglądu.

Regularne stosowanie gamy Hydra Genius daje natychmiastowe efekty, a uczucie nawilżenia skóry utrzymuje się do 72 godzin od nałożenia produktu. Woda aloesowa, znana z silnych właściwości odżywczych, na bazie której stworzono serię Hydra Genius to naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały. Kwas hialuronowy wspomagający funkcjonowanie wody aloesowej to składnik aktywny, zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze. Dzięki tym dwóm składnikom, kremowo-żelowa konsystencja produktów serii Hydra Genius, doskonale się rozprowadza i natychmiastowo wchłania w skórę, uwalniając przy tym składniki aktywne. Dzięki lekkiej formule nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, tylko efekt długotrwałej świeżości. Codzienne stosowanie kremów, zarówno rano jak i wieczorem, rozprowadzane kolistymi ruchami po całej twarzy oraz szyi, gwarantują najlepszy z możliwych efektów nawilżenia. Dzięki nowej serii L’Oréal Paris nasza cera będzie wyglądać świeżo i lekko oraz będzie zdrowo nawilżona, bez efektu maski.

Zobacz także