Home Pielęgnacja Hygienic Line Intensive Protection to nowa linia antybakteryjna AVA

Hygienic Line Intensive Protection to nowa linia antybakteryjna AVA

by trendy

Nowość od Laboratorium AVA! Hygienic Line Intensive Protection to nowa linia antybakteryjna AVA z aktywnymi jonami srebra, która jest łagodna dla skóry, bezwzględna dla bakterii i zanieczyszczeń!

Najnowsze kosmetyki AVA do dezynfekcji rąk i twarzy oparte są na działaniu alkoholu, dzięki temu silnie redukują bakterie, jednak alkohol, zwłaszcza w dużym stężeniu, może wysuszać skórę! Dlatego w innowacyjnej linii AVA Hygienic Line zastosowano niezwykle skuteczny, opatentowany składnik – srebro, który w połączeniu m.in. z ekstraktami z aloesu, wierzby i olejku z drzewa herbacianego działają antybakteryjnie i dodatkowo pielęgnują skórę. Skuteczność działania AVA Hygienic Line została potwierdzona badaniami.

Dezynfekcja rąk to dziś jedna z najważniejszych czynności higienicznych, jakie wykonujemy każdego dnia, dlatego do codziennej higieny dłoni – AVA poleca antybakteryjne żele na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra.

 

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

BEZ SPŁUKIWANIA

 Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego redukuje bakterie i oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel bez spłukiwania zwiększa higienę rąk i nawilża. Wskazany do stosowania w pracy, w szkole i w podróży. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Dostępny w 3 wersjach opakowań:

Butelka i tuba travel & pocket 50 ml – cena: 17 zł, tuba 200 ml – cena: 27 zł

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia rąk
na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

ZASTĘPUJE TRADYCYJNE MYDŁO

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra, szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów.

Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują. Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Tuba 200 ml – cena: 30 zł

 

AVA HYGIENIC LINE to niezbędna linia antybakteryjnych kosmetyków do dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy.

 

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia twarzy
z aktywnymi jonami srebra

Skuteczny żel do mycia twarzy, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, wzbogacona o pochodne salicylowe, głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje. Ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę. Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Tuba 200 ml – cena: 28 zł

HYGIENIC LINE Antybakteryjny tonik do twarzy
z aktywnymi jonami srebra

Tonik do twarzy – delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby, wzbogacony w pochodne salicylowe, redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Butelka 200 ml – cena: 21 zł

 

Dbajcie o swoje zdrowie każdego dnia i pamiętajcie o dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy!

 

Kosmetyki AVA HYGIENIC LINE dostępne są w sklepie online: ava-kosmetyki.pl. Z kodem #zostańwdomu -15% zniżki na cały asortyment i darmowa przesyłka za zakupy powyżej 100 zł

Zobacz także