Home Włosy Marka REMINGTON z najlepszymi sprzętami na rynku według magazynów Women’s Health i Men’ S Health

Marka REMINGTON z najlepszymi sprzętami na rynku według magazynów Women’s Health i Men’ S Health

by trendy

Plebiscyty poczytnych magazynów, w których czytelniczki i czytelnicy decydują o nagrodach, są dla producentów sprzętów do pielęgnacji włosów i ciała jednymi z najważniejszych. Świadczą bowiem nie tylko o jakości nominowanych do nagród i wyróżnień urządzeń, ale są też dowodem ogromnego zaufania do marki. Co z portfolio marki REMINGTON podbiło serca czytelników i jurorów magazynów Women’s Health i Men’s Health w tym roku?

Inteligentna Prostownica Keratin Protect S8598 została uznana przez czytelniczki magazynu Women’s Health Produktem Roku 2018 w kategorii: Najlepsze urządzenie do modelowania włosów oraz wymieniona przez jury jako wyróżniający się produkt do modelowania włosów. Nagroda i wyróżnienie cieszą tym bardziej, że potwierdzają jakość produktu i całej linii Keratin Protect, wciąż zdobywającej serca konsumentek na całym świecie.

Z kolei trymer Durablade MB050 według czytelników magazynu Men’s Health otrzymał tytuł Produkt Roku 2018 w kategorii Urządzenia – najlepszy gadżet, a jury uznała Durablade Produktem Roku 2018 w kategorii Urządzenia – najlepsza golarka elektryczna. Podwójna nagroda dla tego urządzenia to znak, że panowie doceniają jego wielofunkcyjność i ergonomiczne rozwiązania.

Nagrodzone sprzęty można kupić w sklepach internetowych oraz sieciach handlowych na terenie całego kraju.

Oba produkty oznaczone będą certyfikowymi znakami magazynów Women’s Health i Men’s Health.

Zobacz także