Home MakijażStylizacje Model Ardell Magnetic – double 110 już dostępny w drogeriach Rossmann

Model Ardell Magnetic – double 110 już dostępny w drogeriach Rossmann

by trend

Uzyskaj zmysłowe i pełne magii spojrzenie, dzięki wyjątkowym magnetycznym rzęsom marki Ardell, które idealnie podkreślą oraz dopełnią makijaż oczu.

Wszystkie modele rzęs magnetycznych zostały wykonane metodą ręczną, z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. Rzęsy umocowane są na pasku z punktowo umieszczonymi magnesami, które doskonale utrzymują rzęsy na powiece. Są wygodne w noszeniu oraz nie wymagają konieczności użycia kleju.

Naturalne, lekkie włosie nie obciąża powieki. Idealnie wyprofilowane włoski przeplatają się i stapiają z naturalnymi, tworząc gęstą linię rzęs. Rzęsy są produktem wysokiej jakości. Można je stosować wielokrotnie podczas wykonywania makijażu oczu.

ŁATWA APLIKACJA W DWÓCH KROKACH:

Delikatnie umieść górny pasek nad górną linią swoich naturalnych rzęs, a następie drugi, dolny – tuż pod nimi. W taki sposób, aby magnesy mogły się prawidłowo złączyć. Wybierz model idealny dla siebie i ciesz się zjawiskowym spojrzeniem przez cały dzień!

WYJĄTKOWY MODEL:

 

Ardell Magnetic – double 110 – model, który charakteryzuje się bardzo naturalnym wyglądem z gęstym i podkręconym włosiem, które równomiernie na siebie zachodzi. Cechuje je również wystopniowanie – rzęsy są krótsze od wewnątrz i dłuższe od zewnątrz oka. Pasek posiada 4 małe bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

 

Rzęsy double 110 dostępne są wyłącznie w drogeriach ROSSMANN.
Cena: 54,99 pln

Zobacz także