Home Makijaż Nowa linia kosmetyków AVON Show Glow – błysk, blask i efekt GLOW!

Nowa linia kosmetyków AVON Show Glow – błysk, blask i efekt GLOW!

by trendy

Najgorętszym trendem makijażowym w nadchodzącym karnawale będzie rozświetlona skóra i połysk. Make-up lśniący odcieniami złota, zwykle kojarzony z latem, w tym sezonie jest top trendem na zimę. Poznaj nową linię kosmetyków Avon Show Glow, którymi wykonasz najmodniejszy makijaż sezonu i zachwycisz na karnawałowych imprezach. W kolekcji znajdziesz: błyszczyk, kredkę, cień do powiek i rozświetlacz – wszystkie pełne blasku!

 

 

Efekt holograficznych ust to bez wątpienia must have nadchodzącego karnawału! Błyszczyk Avon Show Glow w nieoczywistych, mieniących się kolorach tworzy na ustach unikalne efekty. Idealnie sprawdzi się zarówno sam, jak i w połączeniu z ulubioną szminką. Postaw na makijażowy total look w wersji glow i dobierz odcień błyszczyka do koloru cieni.

 

 

Piegi – dla jednych utrapienie, a dla innych obiekt pożądania! W tym sezonie królują w wydaniu metalicznym. Narysujesz je za pomocą połyskującej kredki do piegów. Dzięki miksowi metalicznych drobinek uzyskasz super efekt – szybko, łatwo i bez osypywania. Kredki można użyć także jako cień do powiek lub aby zaakcentować wewnętrzne kąciki oczu, dodając spojrzeniu magnetyzującego błysku.

 

 

 

Nic subtelniej nie podkreśli naturalnego blasku niż rozświetlacz! Stwórz świetliste akcenty na policzkach, łuku kupidyna, grzbiecie nosa i w kącikach oczu, lub muśnij nim całą twarz dla pełnego blasku. Rozświetlacz należy nakładać warstwowo, najlepiej pędzlem, aby móc kontrolować końcowy efekt GLOW! Dostępny jest w wygodniej formie kompaktu i w dwóch odcieniach, które dopasujesz do swojej cery.

 

 

Płynny cień do powiek i połyskująca kredka w jednym, to gwarantowany efekt olśniewającego spojrzenia! Możesz dowolnie wykorzystywać właściwości podwójnego produktu: błyszczącą kredką rysować kreski lub malować całe powieki, a lśniącym płynnym cieniem akcentować wewnętrzne kąciki oczu, aby dodać spojrzeniu blasku. Pamiętaj, aby za każdym razem delikatnie rozcierać kosmetyk – zacierając tym samym ostre krawędzie i uzyskując delikatne przejścia jak przy smoky eye. Cień do powiek i kredka są w kolorach tworzących zgrany duet, nic nie stoi na przeszkodzie jednak, abyś dowolnie łączyła kolory kilku różnych odcieni!

 

 

Produkty z linii Avon SHOW GLOW można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON. Kupując produkty Avon od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

Avon Show Glow holograficzny błyszczyk do ust, 3ml, będzie dostępny w katalogu 1/2020,od 14,99zł
Avon Show Glow połyskująca kredka do piegów, 1,2g, będzie dostępna w katalogu 1/2020, od 14,99zł
Avon Show Glow rozświetlacz do twarzy, 8g, będzie dostępny w katalogu 1/2020, od 26,99zł
Avon Show Glow płynny cień do powiek i kredka 2w1, 6,3g, będzie dostępny w katalogu 1/2020, od 18,99zł

Zobacz także