Home Pielęgnacja Kosmetyczny niezbędnik na ferie

Kosmetyczny niezbędnik na ferie

by trendy

Bez względu na to, czy na ferie obieramy kierunek ciepłych krajów, czy zimnych gór, należy zaopatrzyć się w niezbędnik kosmetyczny dostosowany do naszego wyjazdu. Zarówno wysoko w górach jak i na plaży wskazane jest stosowanie kremu z filtrem, który uchroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a także nawilżającego balsamu do ust. W związku z tym, że nasza skóra w obu przypadkach będzie narażona na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych powinniśmy mieć przy sobie odpowiedni preparat wzmacniający skórę.

Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50 wspomaga walkę z każdym rodzajem promieniowania, zapewniając kompletną ochronę skóry. Formuła produktu zawiera ekstrakt z szarotki szwajcarskiej, będącej silnym antyutleniaczem, który wykazuje silne działanie antyrodnikowe i wspiera barierę ochronną skóry oraz pomaga zachować integralność warstwy rogowej naskórka. Technologia Inteligentnych Białych Kryształów to kompleks rozjaśniający na bazie lukrecji, pomagający kontrolować produkcję melaniny, poprawiający koloryt skóry, działający łagodząco. Dodatkowo zawarta w preparacie woda ze szwajcarskiego lodowca, naturalnie bogata w minerały i pierwiastki śladowe, zamknięta liposomach, zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie.
Cena: 800 zł/50ml

 

Daily Power Defense ZO® Skin Health to preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji. Zawiera stopniowo uwalniany retinol, antyoksydanty i wyspecjalizowane enzymy naprawcze. Zawarte w produkcie składniki aktywne działają przez całą dobę, minimalizując uszkodzenia wywoływane m.in. przez promieniowanie UV. Ponadto zwiększają one elastyczność i wyrównują koloryt skóry. Zastosowany w kremie kompleks peptydowy stymuluje produkcję włókien elastyny i kolagenu, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek. Aby utrzymać skórę w dobrej kondycji nie należy zapominać o wzmacnianiu jej barierowych funkcji. Daily Power Defence świetnie sprawdza się również w tej roli. Z tego też podowdu ZO zalicza go do preparatów tzw. „must have” i wymienia jako nieodzowny element  fundamentalnej piątki, która stanowi podstawę każdego protokołu pielęgnacyjnego. DPD ma  lekką formułę, szybko się wchłania, przygotowując skórę do aplikacji kolejnych produktów.
Cena: 649 zł/50 ml

 

Nawilżający Balsam Do Ust O Zapachu Wanilii Arbonne Botaniques to intensywnie nawilżająca formuła z masłem shea uzyskiwanym w zrównoważonym procesie, pielęgnuje usta, aby zapewnić im uczucie miękkości i ukojenia. Uniwersalny, bezbarwny balsam o zapachu aromatycznej wanilii. Zapach pochodzi z naturalnych składników roślinnych oraz olejków eterycznych. Produkt jest wegański i bezglutenowy, który uzyskał również certyfikat Cruelty Free.
Cena: 76 zł/ 4.25 ml

Zobacz także